1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Povídka;Before The End

15.díl - Malá

5. dubna 2011 v 22:00 | © _IYBuffy_
Nikdo si to nepřečte,ale tak když už jsem začala,tak taky skončím!!:D

,,Ale..Co to je za démona?" Zašeptala Buffy a přisunula se blíž k vyděšené Kennedy,která byla na kost pohublá,vlasy měla přes tvář a oblečení naprosto potrhané.
,,Nevím..Jen..Je pěkně odporný.."
,,Stačila jsem si všimnout"
,,Nechápu,proč mě ještě nezabij a neudělal ze mě kaši jako z těch ostatních,nejspíš si mě nechává na konec.." Vyděšená Kennedy si odhrnula vlasy z tváře,kde měla krvavé šrámy a byla špinavá od písku a sutin.
,,Mě taky mohl zabít,ale hodil mně sem.Šla jsem tě najít..A pak se octla tady.Neboj se,bude to v pořádku.Vím jistě,že Spike mě půjde hledat." Buffy věděla,že její bloňďatý upír jí tam nenechá,plně mu důvěřovala,teď na něm závisel její a Kennedin život.Mohly obě do pár minut zemřít a nemohly by s tím nic dělat,Kennedy byla očividně vysílená a Buffy moc zraněná.Bylo by to zbytečné.

14.díl - Její konec

4. dubna 2011 v 13:20 | © _IYBuffy_
Trvalo to poněkud déle,ale tak člověk nestíhá :D
,,Ty jsi se snad zbláznil Spiku..A to doslova!" Začal Giles a nevěřícně kroutil hlavou.Co to tu povídá?Buffy je upírka,Willow spolupracuje s tou zlou nánou a on chce aby TA Buffy zabila nějakého člověka?
,,Ne,..Jasně,zní to blbě..A sám nevěřim tomu,co říkám.Ale přemýšlejte,když Buffy JAKO zabije nějakého člověka,tak která černovlasá číča přikluše a bude ji chtít na svou stranu? Nebude riziko,že Buffy zabije..A my mezitím můžeme vymyslet,jak z Buffy udělat znovu člověka..Ovšem bez Zrzky to půjde těžko..." Pokrčil rameny.
,,Ty chceš,aby Buffy zabila člověka,kvůli Leeře? A jak tohle všechno chceš asi udělat,to s tím vymyšlením plánu ?" Pokývala hlavou Dawn.
,,Bože,vy jste všichni tak..nechápaví..Nemusí člověka zabít úplně,stačí jen zranit,pak ho budeme moct vzít do nemocnice..Mezitím,co bude Buffy s Leerou uděláme kouzlo,určitě je tu pár dalších čarodějek,které nám můžou pomoct,ne?Až provedeme kouzlo,Buffy už bude u Leery v úkrytu,takže bude moct jednat,najít Kennedy a přivést zpět Willow.Pak bude snazší jí porazit,nebude mít svůj hlavní triumf - Willow.."
,,Oh,Bloňďák má najednou nápady.." Dal oči v sloup Alex.
,,Narozdíl od Tebe,tys nikdy žádný neměl,že mám pravdu?"
,, Přestaňte,opět se hádáte.Ale tohle je vážná situace.Spikův nápad je sice dosti - zvláštní a..vlastně by byl za jiných okolností nepřípustný.Ale teď je to náš jediný plán.." Konstatoval Giles a přetřel si brýle koncem svého šedého tenkého svetru.
,,Takže..Až se Buffy probere..Tak jí nezastavujte..Okamžitě jak vyběhne z domu,zamíří na lov,musíme jí sledovat.." Ušklíbl se Spike a podíval se na nevinně vypadající Buffy,která byla zatím v bezvědomí.
,,A kdo tě pasoval na šéfa?" Pobouřeně vstal z křesla Xander,Spike ho vytáčel víc a víc,to si myslí,že jeho plán je nějaký úžasný?Byl to nebezpečný a absurdní plán.No podle něj prostě celý Spike.
,,Máš snad lepší plány Harrisi?!"
,,Vlastně..Jakýkoliv plán by byl lepší než ten tvůj.Ale jak myslíte." Zakroutil hlavou Xander a chystal se vyjít nahoru,Giles ho chytil za paži.
,,Xandere,jdeš s ním.Ty Dawn najdi kdekoliv číslo,nebo adresu na nějakou čarodějku,jakkoliv jí najdi.Já ještě zkusím někomu zavolat,myslím že bych mohl to kouzlo i připravit..Spike a Xander nám dají vědět,až bude na místě..Buffy už se probírá.." Giles už byl celkem naštvaný..

Buffy se probrala a začala se dívat kolem,podle Spikovy teorie - správné se Buffy ihned zvedla,proskočila oknem ven a rozběhla se pryč.Spike reagoval a ihned se rozběhl za ní..
Podle všeho Buffy zamířila do hlučné uličky v centru města,tam si vyhlídla jakéhosi kluka,zatáhla ho do uličky a zakousla se mu do tepny na krku,plné horké krve.Spike s Xanderem v zádech byli opodál,podle Spikova očekávání se na místě objevila spokojená Leera,Buffy se od své kořisti odvrátila a zadívala se směrem k černovlasé vysoké ženě.
,,Výborně,Buffy.Žebyses konečně poučila?" Usmála se tmavovláska a chytila Buffy za ledovou paži.Xander se proplížil kolem nich a sebral polomrtvého kluka,gestem na Spika ukázal,že ho odvede do nemocnice,Spike přikývl,přiblížil se za zeď a pozoroval bloňďatou Buffy,která konverzovala s Leerou,očividně si ho ani jedna z nich nevšimla,čemuž se divil.Přesto byl spokojený se svým plánem,který se podle všeho začínal skvěle rozvíjet.

Leera s Buffy zmizela,Spike se rozběhl zpátky k domu,kde všichni plně pracovali na plánu.
,,Leera je s Buffy,tudíž už nemáme moc času.Máte vše potřebné?" Vůdcovsky se otázal Spike a opřel se o zeď.
,,Zavolala jsem pár čarodějkám,budou tu brzy.Vše je připravené." Odpověděla Dawn a sedla si na pohovku,Spike jí odpověděl pouhým kývnutím.
Ve dveřích se objevily dvě mladé ženy,v rukou měly různé přísady na kouzlo.Giles je odvedl do obýváku a řekl jim co a jak.Čarodějky očividně potěšené,že mohou pomoct rozložily kruh,dožadovaly se nějaké Buffyiny osobní věci.Spike jim podal její tričko,co měla nedávno na sobě.Dívky je hodily doprostřed kruhu a začaly odříkávat kouzlo.Z kruhu se vznesl oblak dýmu,tvořil obrazce ve vzduchu,poté spadl dým na zem a zůstal místo něj jen třpytivý prášek,který se usadil na Buffyinu modrém tričku.Čarodějky vstaly od své práce a stouply si před mapu na stolku,ukázaly na místo,potom otevřely portál.Spike se nerozmýšlel,skočil dovnitř,teď přesně věděl,co má dělat.

Bloňďák se rozhlédl po místě,do kterého se dostal.Vypadalo to tam,jako v nějaké jeskyni,na zdech plápolaly pochodně a na zemi byl bělounký hladký písek,po kterém se jen těžko chodilo.Spike zamířil dál,stanul před velkými dveřmi,odkud slyšel rozhovor..
,,Tak Buffy,mám pro tebe práci.Pomůžeš mi zničit tenhle svět,spolu s Willow.A já tě pak nezabiju.." Navrhovala jí horlivě Leera,ale to netušila,že Buffy už je zase člověk.
,,Hmm,pěkné..Až na to,že já nemám zájem.." Usmála se uštěpačně Buffy a překvapenou Leeru kopla do hlavy,rozmáchla se a než stihla tmavovláska zareagovat,Buffy vzala ze zdi pochodeň a hodila ji jí k nohám.Nečekala,že by to bylo tak snadné.Po Leeře zbyl jen prach.Buffy se vítězoslavně usmála,vykopla dveře,zůstala civět na Spika,který tam stál.
,,Ahoj lásko.." Usmál se a stiskl svou přemožitelku v náručí.
,,Měli by jsme najít Willow..A Kennedy.." Začala Buffy,chytila Spika za ruku a rozešla se s ním uličkou dál.Hned uviděla ležící vysílenou,teď už zrzavou Willow na zemi.Očividně byla vyřízená,slabá a v bezvědomí.
,,Spiku vezmi jí odsud pryč..Musím najít Kennedy.."
,,Nenechám tě tu.."
,,Potřebuje ošetřit,vem jí pryč.Prosím.."
,,Dobře.." Povzdychl si,vzal Zrzku do náručí a během minuty zmizel zarohem.Buffy se vydala najít Kennedy.Našla akorát šachtu někam dolů,nemohla nic dělat,vzala jednu z pochodní a pomalu slézala dolů.Ucítila pohyb,otočila se,ale nic,tma jako předtím.Slyšela jen nepříjemné šustění a škrábání do stěn,raději šla dál,ale něco jí srazilo k zemi.Byl to jakýsi odporný démon,snažila se ho od sebe odtrhnout,ale moc jí to nešlo.Když se jí to konečně podařilo,démon jí vrazil cosi do břicha.Bolestí vykřikla,démona od sebe konečně odkopla,pak spadla na kolena.

Zalapala po dechu,musela tu být už delší dobu,pochodeň uhasla,cítila kolem sebe jen to nepříjemné šustění.Rozhlédla se kolem sebe,viděla jen krvácející ránu a zaschlou krev na písčité zemi.Pokusila se zvednout,ale něco jí přibrzdilo,bouchla se do hlavy a strop,který byl jaksi jiný,než v šachtě,kterou předtím procházela,zdálo se jí,že se objevila někde jinde.Musel ji tam ten démon odnést,ale proč by to dělal? Mohl ji zabít,cokoliv,ale ne ji takhle podivně hlídat.Po kolenech se bolestně doplazila ke zdi a opřela se o ní,bolest celého těla jí projížděla jako ostří nože.Netušila co bude dělat,Spike už jí určitě šel hledat,ale nemůže jí najít,sama neví,kde je..A moc pěkné místo to tedy určitě není.Ohlédla se,zpanikařila,když vedle sebe uviděla lidskou kostru,vytřeštěně se posunula dál,ale tam to nebylo o moc lepší.Všude kolem se válely lidské kosti,lebky,kusy oblečení.Možná si jí schovává na pozdější svačinku,kdo ví.Musí se tam odsud dostat,rychle!

Doplazila se na druhou stranu a ohmatávala stěny,jakoby byla zavřená v kruhu,nemohla utéct.Bylo to podivné,nějak se tam dostat musela.Musí tu být úniková chodba,dveře,cokoliv.
,,ŠŠššš!" Ozvalo se z druhého rohu,Buffy sebou trhla a zmateně se snažila v té tmě zaostřit na onu věc,co tak lidský zvuk udělala.
,,Ššššš!" Znovu,Buffy se doplazila tam,odkud zvuk vycházel.Konečně uviděla to co chtěla. Kennedy,byla v tom nejtmavším rohu.
,,Kenn!"
,,Šššš!!" Znovu jí skočila do řeči.Buffy jen nechápavě pokývala hlavou. ,,Proč Ššš?"
,,Uslyší tě,nechápeš? Budeš mrtvá dřív než řekneš slovo!"

-pokr. příště -


Sorry že je to tak dlouhéé :D:D:DAle stejně si to nikdo nepřečte :DD

13.díl - Upírka

7. března 2011 v 15:04 | © _IYBuffy_
13.díl - Upírka (Vampire girl)
Probudilo Buffy až pálení na ruce,okamžitě otevřela oči,viděla,že je v oné uličce,promočená,nechápala,proč jí ruka pálí,raději rychle zaběhla do stínu,Spike vyšel z poza rohu.

12.díl - Nikdy

6. března 2011 v 12:26 | © _IYBuffy_
Nová úvodovka ;-)

12.díl - Nikdy {Never}
Přišel den Buffyiného pohřbu,všichni byli z Buffyiné smrti zničení,Spike se někam vypařil,ostatní předpokládali,že se někde opíjí v barech.Nikdo teď nemyslel na Leeru,nebo Willow s Kennedy.Bez Buffy,to nemohli zvládnout.Věděli,že všichni zemřou..

11.díl - Smrt

3. března 2011 v 17:46 | © _IYBuffy_
,,Buffy!" Spike se na ní vyděšeně podíval,nemohl dopustit,aby se jí něco stalo! ,,Nech jí být,nech jí!!" Několikrát praštil do bariéry,ale marně,nemohl se z ní dostat.
,,Sakra!" Buffy se pokusila Leeru praštit,ta ji ale chytila za nohu a prohodila oknem ven.
,,Drahá,Buffy...Měla bys vědět,že nemáš žádnou šanci." Zasmála se a prohlédla si zbytek party. ,,Hmm.Pěkní to přátelé.Bezmocní.Jako ty..A možná i mrtví,jako brzy ty.." Leera překročila rozbité sklo a vytáhla Buffy nahoru,párkrát jí praštila a pak ji kopla do břicha.Najednou ji někdo od Buffy odhodil,byl to Spike.Nikdo netušil,jak tu bariéru prolomil,ale byl tam,Leeru hodil ven a později i Willow.Věděl,že také nemá šanci,ale doufal,že už alespoň nechají Buffy napokoji..Teď..Moc dobře věděl,že Leera si přeje její smrt a udělá vše proto,aby zemřela.
,,Brzy se uvidíme..Mí milí.."Ušklíbla se Leera,chytila Willow za paži a obě dvě zmizely.
,,Buffy..Lásko.." Okamžitě k ní přiskočil a položil na gauč,Dawn pak přinesla lékarničku,všichni se kolem ní shlukli.Ale Buffy se zdála,že upadá do bezvědomí.
,,Buffy! Buffy!Buffy!" Pomalu zavírala oči,slyšela jen hlasy ostatních jak volají její jméno.Bezvládně se propadala do temnoty,až nevnímala,všude byla tma..
,,Musíme něco udělat,odvezeme jí do nemocnice.Ztratila moc krve.." Začal Giles a kývl k vyděšenému Spikovi.
,,Jasně..Rychle!" Chytil jí do náručí a odnesl k Gilesovu černočernému autu,stojícím před domem,položil ji na sedačku a sedl si k ní,.Ostatní nastoupili,Giles si sedl za volant a ujížděli směrem k nemocnici.

,,Proboha..Co se jí stalo?" Doktor se na partu tázavě otáčel,mezitím sestry odvezly Buffy na pokoj a snažily se stabilizovat její stav.
,,To je snad jedno,zatraceně!" Spike začínal být nepříčetný,rozběhl se k průhlednému oknu u pokoje a nervózně sledoval bledou Buffy a přístroje,na kterých byla napojená.
,,Měl by jste se uklidnit..." Doktor zakroutil hlavou a zmizel v pokoji..

Všichni netrpělivě seděli na chodbě,jen Spike nervózně přebíhal z místa na místo,zakázali mu být v blízkosti pokoje,tak musel být s ostatními.
,,Krucinál..Kde ten doktor je.." Zanadával a opřel se o zeď.Když konečně zahlédl doktora,okamžitě k němu šel.
,,Tak,stav slečny Summersové není nejlepší..Ale už je stabilizovaná.V nejbližší době ale musí být na přístrojích,jinak může zemřít.Ještě se neprobrala,ale můžete za ní jít.Buďte ale potichu.." Doktor na něj kývl a šel chodbou dál.
Spike reagoval a opatrně vešel do pokoje.,,Lásko.." Špitl a šel k její posteli,opatrně jí chytil za ledovou ruku na které měla připojených snad deset hadiček.Znervózňoval ho zvuk přístoje monitorující její puls.Věděl,že je stále riziko,že umře..Že se neprobere..Jak to mohl dopustit?
Pozoroval ji,jak nehybně ležela na posteli,ze rtů jí zmizela růž,oči měla pevně zavřené a rozpuštěné vlasy se jen tak rozprostíraly po bílém polštáři.Připadala mu nádherná,i takhle,bledá..Miloval ji,každý její nepatrný pohyb by ho rozveselil.Ale nehýbala se,jen oddechovala,pravidelně..Ale když přišla odmlka,podíval se na přístroj,který začal zběsile pípat a zvonit,puls se jí zpomaloval,stejně tak dech.Vytřeštěně od ní vstal,do pokoje vletěl doktor.Spike ustoupil o krok,když křivka na přístroji zpomalila a byla rovná..Byla to jen čára,ale věděl,co přesně znamenala.Doktor k němu šel a poklepal ho po rameni. ,,Je mi to líto.." Prohodil a odešel,stejně tak sestry,které ho okamžitě následovaly.
Spike spadl na kolena a bolestně se na ještě bledější bezvládné tělo Buffy díval.Pro něj už to nemělo cenu.Byla mrtvá..Ona,bez které nic nemělo cenu..

Pokračování příště...

10.díl - Znovu zlou

24. února 2011 v 14:14 | © _IYBuffy_
,,Ne! Prosím..Udělej cokoliv jiného..Ale ne tohle!!Prosím.." Vzlykla Willow,co měla dělat,zachránit Kennedy,nebo být zlá a pak ji stejně zabít? Musela se rozhodnout. ,,Dobře,dobře...fajn! Udělám to,dobrovolně budu zase zlá!Jen jí pusť"

9.díl - Porazit

22. února 2011 v 16:02 | © _IYBuffy_
..buffy-spike. blog.cz
,,Tak..Proč by asi tak nějaký démoni chtěli Willow?"  Podíval se na Gilese tázavě Spike a opřel se o zeď.
,,Z mnoha důvodů...." Začal,ale Buffy mu skočila do řeči.

8.díl - Willow

16. února 2011 v 21:11 | © _IYBuffy_
8.díl

Předchozí díly;

Spike ji něžně pohladil po vlasech a pak ji na ně políbil..Nechtěl,aby se jí cokoliv stalo,aby jí kdokoliv ublížil,to by prostě nesnesl..Ne teď a ne dnes.

7.díl - Sen

15. února 2011 v 16:16 | © _IYBuffy_

..

Předchozí díly;

Po chvilce jí jeden z démonů strhl od Spika na zem,ona ale rychle zareagovala a stoupla si před něj,démona odhodila na další tři,čímž spadli na sebe,pak Spika opět podepřela a tentokrát už stihla doběhnout s ním do domu,rychle zabouchla dveře a Spika položila na gauč.

6. díl - Se mnou

14. února 2011 v 20:32 | © _IYBuffy_
..
Předchozí díly;

Buffy se objala snad s celou partou,pak se obrátila zpátky ke Spikovi,ten se ale otočil a chystal se odejít.Teď se bála,že už mu to nikdy neřekne,tak moc ale chtěla.Rozhodla se,musela,teď nebo nikdy...Nemá to odložit,třeba na zítra? Jistě,pak to odloží o měsíc a pak o rok a pak,už mu to neřekne nikdy. Musela,musela mu to říct..Musel to vědět,tak jako ona věděla,že ji on miluje,tak jako on jí to říkal snad tisíckrát a ona jeho city neopětovala..Ale teď si byla víc jak jistá,že ho miluje.
 
 

Reklama