1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

3.díl - Žít

15. července 2011 v 20:11 | © Everlinet |  Blood is not water
V tom okamžiku se rozešla k ložnici,s bušícím srdcem pootevřela dveře,nahlédla dovnitř. Bože,to..to ne!! To nemůže být pravda!! Věděla,že jí upír dávno zmerčil,nemohla utéct pryč,vzpomněla si na to,proč tu je..Musí dělat,jakože je vše v pořádku.
,,Ahoj mazlíčku" Usmál se na svou přemožitelku Bloňďák,vstal z postele,došel k ní a chytil ji za boky,dlouze políbil.
,,Ahoj..Spiku.." Bože můj! Ona,co když bude muset přistoupit na...sex?! Sex se Spikem? Ježiši!Vždyť ona s ním už v téhle budoucnosti je několik let,navíc mají dítě!Za prvé,jak může mít dítě s upírem,za druhé jak může být se Spikem a zatřetí..Bože!
,,Copak lásko..Dneska jsi nějaká divná.."Zamračil se,věděl že je něco v nepořádku,cítí z ní tu nervozitu.
,,To...je přece blbost.." Pokusila se o úsměv,rychle improvizovala a políbila ho..nebylo to tak špatné,on jí ten polibek vracel stále horlivěji..bylo to příjemné,něco jiného..líbal tak jinak než všichni,s kterými kdy chodila..Dlouze,každičkou sekundu jakoby si vychutnával,jakoby to bylo naposledy a on do toho polibku musel dát všechno..cítila tu vášeň,možná i lásku..Ne! To je blbost!Vážně!
,,Annie! Copak tam děláš?" Když polibek ukončili,zavolal na dcerku,viděl jak blbne na chodbě..
Nechce přece,aby se jí něco stalo.
Tak Annie.. Hezké jméno.. Pomyslela si Buffy,vyšla na chodbu,chytila Annie do náruče a zatočila s ní ve vzduchu,potom s ní spadla na postel,když viděla jak se směje,musela se zasmát taky,najednou jí vůbec nevadil fakt,že má dceru se Spikem.Byla nádherná,okouzlující a strašně roztomilá.Nejspíš by jí snesla modré z nebe,dala za ní život a to jí vidí jen chvilku..
Strávila s nimi celý den,povídali si,hráli si s Annie a ona pocítila že žije..Ano,tohle byl život,po kterém toužila..Mít klidný život,plný lásky,radosti..bez démonů a upírů..Konečně se mohla nadechnout..Se Spikem se také cítila dobře,každý jeho dotek ji uklidňoval,přitom jakoby jí probíjela vášeň,touha..Necítila ani špetku nenávisti..Ani nepomyslela na to,co tu má provést.Zjišťovat,bádat! Jenže ona nechce,ona chce žít..vědět jaké to je být matka,vědět jaké to je být aspoň trochu normální..Je to jako závod s časem,který ona nemá.Její svět,nebo svět který je tak nádherný,něco jako sen? Má volit mezi svým vztahem s Alexem,který jak je vidět nemá budoucnost.Nebo životem se Spikem a Annie? Ona to nevěděla! Věděla že to co je správné je vrátit se,s informacemi..zachránit svět..Co když tohle není realita? Je to možná budoucnost,která by jí čekala,kdyby byla jiná! Kdyby si upíra pustila k tělu,věřila mu,milovala ho..Ale když skončí svět,přece v téhle představě může zůstat dál,se svými přáteli..rodinou..Je to skutečné,jen to správně poskládat k sobě,jako skládačku.Ne,už věděla jak to udělá.Musela se s informacemi vrátit,ale pak..pak se rozhodne,jestli chce aby takhle budoucnost v její realitě byla.Ale Alex,je tu Alex,nechce mu ublížit.

Bylo pozdě večer toho dne,který si užila víc než kdykoliv jindy...Malá už dávno spala a přišla etapa,které se bála..být sama se Spikem...opravdu sama..
,,Mazlíčku?" Zeptal se Spike,s tím jeho výrazem..napůl šibalským,napůl svůdným..
,,Půjdeš ke mně nebo tam budeš jen tak stát?" Nadzvedl jedno obočí a usmál se.
Zaváhala,nervózně se ošila..Co teď? Cítí se s ním přece dobře,líbá se s ním dobře..A tohle..?Musí to být zvláštní..A ona to chce zkusit..
,,Už jdu." Povzdychla si,přešla k němu a sedla si k němu na postel.
,,Dneska jsi nějaká..nervní.." Starostlivě se na ní podíval,chtivě jí přitom odhrnul vlasy z krku a nato lehce odhalil její rameno.
Ošila se,začal ji lézt mráz po zádech,když ucítila jeho chladnou ruku na rameni,na to i jeho hebké rty,které zkoumaly každý kousek jejího odhaleného ramena,později i krku,který mu ochotně nastavila.
,,Pamatuješ..si tu noc,to propojení mezi námi když jsi před pěti lety přišla do mojí kobky a všechno se změnilo?" Za každým slovem ji políbil na krk a rameno.
,,Ochraňoval jsem tebe,i naší malou Annie v tvém bříšku,dokud se nenarodila..Nemyslíš,že je čas zapracovat na bratříčkovi?" Usmál se,přitáhl si přemožitelku pod sebe a dál ji líbal krk.
,,Nechápu,jak je možné,že je Annie na světě.." Snažila se,aby to vyznělo tak nějak chytře,jakože je obeznámená se vším,ale to tak rozhodně není!
Nato jí přestal líbat krk.
,,Jsi zapomnětlivá lásko?..Zapomnělas,že jsem teď napůl člověk? Můžu ti udělat dětí,kolik jen chceš.." Šibalsky se usmál,jemně z ní přitom stáhl tričko a zuřivě líbal na hrudníku.
,,Nezapomněla" ... ,,Ale i tak je to přece zázrak.."
,, Máš pravdu..A včera jsme se přece dohodli,že by jsme další dítě brali.." Zabrblá mezi olíbávání jejího hrudníku,ale Buffy ho dobře slyšela.
Vykulila oči,tak nejen,že řekl že je napůl člověk,ale chce s ní další dítě! To...jestli otěhotní,nejspíš se nebude moct vrátit a..to by znamenalo konec..Ale nedokáže mu nijak odporovat..Asi jí nezbývá nic jiného,než doufat,že se to nepovede.V hloubi duše by však chtěla cítit to..mít v sobě toho malého tvorečka..Přece neví jaké to je,když si nic ze svého "druhého" života nepamatuje.
Vychutnávala si tedy jeho polibky teď už všude po těle,během minutky byla nahá úplně,jala se toho,zůčastnit se taky,sundala z něj aspoň tričko,kalhoty nechá na něm..radši..Cítila se zvláštně,ležet nahá pod Spikem,ale nadruhou stranu jemu to nejspíš nepřišlo nijak neobvyklé.
Po chvíli už byl nahý taky úplně,popadla ji zvědavost,podívat se někam níž,ale to nedělala.Nechala ho líbat ji její tělo,hladit ji.Po dost dlouhé době do ní konečně vnikl,pomalu,ale tak nějak tvrdě.Zaklonila hlavu,toho hned využil a začal ji znovu zuřivě líbat krk,hlavně její krční tepnu,přitom ji hladil po stehně....
pok. příště
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 15. července 2011 v 20:49 | Reagovat

Ježiši, já tu umírám, to je dokonalý, dokonalý!! :D ♥♥ Miluju tvoje povídky, to, jak to vymýšlíš, prostě to miluju! :D <3 Hned chci pokráčko! :D

2 Alyson Alyson | Web | 16. července 2011 v 13:40 | Reagovat

krásné:)jak budu mít čas tak si musím to přečíst od začátku:)Mocka se těším na pokračování:)

3 serialbuffy serialbuffy | Web | 17. července 2011 v 10:18 | Reagovat

Krásné jsem zvědavá jak to bude dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.