1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

2.díl - Minulost,přítomnost a budoucnost..

14. července 2011 v 20:00 | © Everlinet |  Blood is not water
Přemožitelčinu sestru překvapilo,že upír se opírá o strom před jejich domem. ,,Co tu proboha děláš?" Dala si ruce v bok,očekávajíc aspoň trochu pro ni uspokojivou odpověď.Pohodila vlasy,jakoby se snad snažila s upírem tak nějak flirtovat.No co! Buffy má Xandera,tak proč by ona nemohla zabodovat u Spika? Dobře,možná tvrdí,že miluje Buffy,ale určitě změní názor.Má alespoň jedinou věc,za kterou je ráda.Baví se s ní normálně,ne jako kdyby byla něco méně.
,,Jdu kolem,Prcku.Myslíš si snad,že očumuju tvou ségru a očekávám,že se převleče pod oknem?" Zašklebil se upír uštěpačně na Dawn,přitom si dal ruce do kapes a pohled upřel na tmavé okno jeho přemožitelky.
,,Přesně to si myslím!" Zavrčela tmavovláska a vlasy si hodila zase zpátky dozadu.
,,Jseš mimo,jen čekám,kdy vyhodí Harrise oknem.." Zasmál se Spike upřímně,ta představa,jak Blondýnka vezme Harrise pod krkem,prohodí nějakou poznámku a vyhodí ho oknem i s jeho pár věcma mu přišla úžasná.
Dawn jen zakroutila hlavou,ale přesto se musela zasmát.Xandera má strašně ráda,ale Spike to vždycky řekl takovým tónem,že se zasmát musela.
,,A teď bys zase hezky rychle měla vylézt nahoru.Nechci tě nějak vychovávat,nejsem zrovna ten příklad.,Ale velká přemožitelka se bude zlobit,když zjistí že tu se mnou klábosíš.." Vzal si další cigaretu,zapálil si a dál pozoroval její okno.Dawn poslechnout nechtěla,ale neměla na výběr.Kdoví,třeba se upír jednou zřekne Buffy a bude zrovna jí brát jako ženu,nejen jako dítě.Možná,že to má nějakou budoucnost.
Otevřela oči a protáhla se,bylo časně ráno druhého dne,vyhrabala se z postele a přešla ke skříni.Na stále spícího Xandera hodila svůj svetr,aby ho tím probrala.Zasmála se,když viděla jeho zběsilou reakci a zamlumlání něčeho jako 'Ne,vůbec jsem nespal' Když Xander zjistil,že se Buffy směje,zasmál se taky,no proč ne když měl tu možnost..
,,Musíme jít za Gilesem.." Zvážněla přemožitelka,hodila na sebe červené tílko a džíny a počkala,až vstane i Xander.
Seběhla s ním dolů,zastavila u obýváku a podívala se,jestli náhodou Dawn nesedí u televize jako každý víkend.Na tuhle poradu brát Dawn nechtěla,mohlo to být něco vážného,navíc sestře to může sdělit sama až se to dozví.Probleskla ji hlavou vzpomínka,na tělo ležící na pohovce,tělo její matky..Otřepala se,byla ráda,že to Xander neviděl,určitě by se vyptával co jí je.Naškrabala na papírek několik slov,pak papírek utrhla z bloku a magnetem přindala na ledničku.Potom si oblékla bundu a s Xanderem odešla do Magického obchodu.
,,Ahoj Gilesi,lidi.." Pozdravili všechny přítomné z party a zasedli na dvě volná místa u kulatého stolu.
,,Co jsi měl na srdci,Gilesi?" Zeptala se Buffy nedočkavě,konec konců se těšila na nový případ,ikdyž by to nepřiznala.
,,Je to vážné,Buffy.." Odpověděl a přetřel si brýle kapesníkem.
,,Našel jsem nové proroctví.Vlastně teprve předevčírem,ale přeložil jsem ho až včera." Dodal ještě o to vážnějším tónem.
,,Jaké proroctví?" Zamračila se Buffy.Giles hodil na stůl velkou knihu,ukázal na pátý a šestý řádek,bylo to latinsky,ale pod tím menším Gilesovým písmem napsán překlad,věděl samozřejmě,že jí by to nic neřeklo v latině. Stálo tam: Přijde apokalypsa,démoni vystoupí na zemi a zavládne peklo,všichni upíři,jež přemožitelky po staletí ničily ožijí aby jejich společnou silou znemožnili další život na planetě.
Všichni přítomní,jakmile tohle dočetla se zděsili.Neměli by nejmenší šanci proti tolika démonům a upírům!
,,A jde s tím něco dělat?" Začala Willow,věděla že pokud něco nevymyslí,bude konec..
,,Nestojí tam někde,kdy se ta apokalypsa má konat? A jestli vůbec?" Snažila se přemýšlet Tara.
,,Ano,jedna možnost by tu byla.Apokalypsa se má stát přesně za dva měsíce." Odpověděl Giles,se zamračeným výrazem na tváři.
,,Cože?!" Všichni jednohlasně vykřikli.Tak brzy?!
,,Ano,bohužel je to tak.Ale můžeme tomu zabránit.Buffy.."
,,Ano?" Buffy už ví,že to samozřejmě bude na ní.Ale to ji tak neděsí,jako fakt,že to nejspíš bude něco,co jí příjemné nebude.Jinak by nebyl Giles vážný ještě víc,než jindy.
,,Musíš do budoucnosti.Budoucnost je teď normální,jiná než může být za dva měsíce,nebude existovat.Teď ano,máš možnost zjistit informace,které teď nemáme možnost vědět.Vrátíš se pomocí portálu,ale musíš jít.Sama."
,,O..Jasně...Takže budoucnost.." Rozhodně se zvedne. ,,Ihned ten portál..Nebo čím mě tam dostanete.." Nemůže ani dělat,že ji její vlastní budoucnost nezajímá!
Uběhla hodina a portál se otevřel,Buffy se rozloučila s přáteli a Xanderem,všichni jí popřáli hodně štěstí,nato proskočila portálem a octla se na ulici,očividně Sunnydale.Vypadalo to..jinak,všechno tak krásné,vyblýskané.Šla tedy dál,dívala se do výloh velkých obchodů,viděla se v odrazu,měla teď kratší vlasy,jinak vypadala vlastně stejně.Musí najít svůj dům,jestli nějaký vůbec ještě má.Rozběhla se těmi aspoň trochu známými uličkami až doběhla před dům,vypadal vlastně stejně,jen se před dveřmi válely hračky.Trochu se zděsila,ona má..dítě? S kým!? Musí vědět,kdo je její vyvolený,s kým by strávila celý život,kdyby zastavila apokalypsu.Její část doufala,že za dveřmi najde Angela,nebo aspoň Xandera.Ale věděla přesto,že to tak nebude,určitě ne. Přešla ke dveřím,podívala se malým okýnkem dovnitř,pak otevřela dveře,do náruče jí okamžitě skočila malá holčička,mohlo jí být tak pět,podobala se jí tak strašně moc,jen oči měla modré..To ji udivilo,je ale přece možné,že si našla nějakého pěkného modrookého muže.Určitě.
,,Mamííí!Kdes byla?" Zapištěla jí do ucha holčička.
,,Já..projít se..zlatíčko.."Snažila se nasadit aspoň trochu "maminkovský" tón hlasu,ale vždyť ona neví co je to maminkovský tón!!
Rozhlédla se kolem,obývák byl poměrně čistý,nověji vybavený,vlastně poměrně moderně.Asi se má dobře,možná má i práci,třeba je její manžel nějaký zámožnější nebo měla prostě jen štěstí.
,,Byla tu teta Will-ooow!" Zasmála se na ní holčička zase.
,,A pojď,ukážu ti co mi prinešla!" Vzala ji za ruku a táhla nahoru do patra.
,,Počkej,počkej..Kde je tatínek?Určitě v práci že?" Optala se jí opatrně,zvědavostí se jí rozbušilo srdce.
,,V ložnici..Ti jsi zapomnela ze je upír?" Zasmála se holčička opětovaně.
V Buffy hrklo,to snad ne! Nemůže to být Angel,není mu její dcerka ani trochu podobná,ale kdo jiný?

Pokračování příště
 


Komentáře

1 serialbuffy serialbuffy | Web | 15. července 2011 v 10:20 | Reagovat

No já teď taky půjdu na střední :)

2 Spiffy Spiffy | Web | 15. července 2011 v 10:33 | Reagovat

To snad nemyslíš vážně! :D Tak to je fakt dost nečekaný, ale jednoduše úžasný! :) ♥♥

3 Deni→SB Deni→SB | Web | 15. července 2011 v 11:00 | Reagovat

Úža :-)

4 serialbuffy serialbuffy | Web | 15. července 2011 v 11:33 | Reagovat

Aha tak to se máš :)

5 Charmed♥ Charmed♥ | Web | 15. července 2011 v 12:18 | Reagovat

Ahoj! Nechtěla by ses zúčastnit soutěže SONB Celebrita? Třeba můžeš vyhrát! :-) Koukni na můj blog je tam víc podrobností.
Byla bych ráda kdyby ses přihlásila :-)

6 serialbuffy serialbuffy | Web | 15. července 2011 v 16:10 | Reagovat

Ahojky máš u mě avatar za tipovačku tak snad se líbí :)
http://serialbuffy.blog.cz/1107/cenky-za-tipovacku-02#pridat-komentar

7 serialbuffy serialbuffy | Web | 17. července 2011 v 10:10 | Reagovat

Týjo to je krásně napsané jsem zvédavá jaký bude mít výraz až tam uvidí Spikeho,určo to bude on :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.