1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

1.díl - Budeš moje

13. července 2011 v 22:00 | © Everlinet |  Blood is not water
Už to bylo nějaký pátek,co spolu s Xanderem chodili,Buffy by nevěřila,že může být s Xanderem tak šťastná,nejdřív s ním chodit nechtěla,nemohla přece překazit jejich přátelství,ale nakonec už si nemohla pomoct a chodit s ním začala.I Xander byl spokojený,skoro každý den po hlídce s Buffy a ostatními v Bronze,snad už to nemohlo být lepší.
,,Alexi,Buffy!" Oba naráz se otočili,když zaslechli svá jména,mávající Willow a Tara i s Dawn na ně jen hodily úsměv a ukázaly na stůl,ke kterému si hodlají sednout.Buffy jim úsměv opětovala a dál se točila na parketu kolem Xandera,netušíc,že jí sledují dvě oči,modré a hluboké stejně jako samotný oceán.
Přemožitelka,točící se kolem toho pitomečka ho vytáčela,není pro ní dost dobrý..ten jeho sklep,v kterém bydlí je ještě horší než jeho kobka..navíc jí určitě nemůže dát,to co by mohl on..Nezbývá mu nic jiného než jen sledovat její dokonale stavěnou drobnou postavu,tričko,které když sebou tak kroutí občas ukáže víc,než by chtěla a lehká,krátká sukýnka která ho provokuje s každým dalším jejím pohybem ..Kdyby jen mohl...
Jakmile začala hrát pomalá písnička,obtočila mu ruce kolem krku a jemně se k němu přistiskla,on jí dal ruce na boky a lehce se s ní kroutil do rytmu hudby.Takhle byla spokojená,její přátelé,sestra..teď už i její kluk.Co víc by si mohla přát?Nějakých pár démonů,které musí každý den zabíjet jí nemůžou zkazit náladu.Má přece vždycky na koho se obrátit..
Když hudba dohrála a chystalo se na další píseň,chytila Xandera za ruku a táhla ke stolu k holkám.
,,Strašně vám to spolu sluší.." Rozplývala se Willow,která se pořád usmívala od ucha k uchu,přála jim to,hlavně když byla Buffy konečně spokojená a Xander taky.Tara jen přikyvovala stále se usmívajíc.
Dokonce i Dawn byla ráda,že je její sestra už zase v pořádku,ikdyž by byla mnohem radši,kdyby její srdce patřilo bloňďatému upírovi..
,,Děkujeme" Usmála se Buffy a sedla na na židličku vedle Dawn,neustále přitom držela Alexe za ruku.
,,A..Co hlídka Buffy? Dneska tu trávíme už dost času..Půjdeš na ni sama,nebo..." Přemýšlela Tara,obvykle na hlídku chodili společně,i s Gilesem,ale dnes tomu bylo jinak.
,,Myslím,že máte taky právo na jednu klidnou noc.Já tu hlídku zvládnu dnes sama.." Přikyvovala Buffy,pohrávajíc si s pramínkem svých bloňďatých vlasů.
,,Jsi si jistá?" Ptala se opatrně Zrzavá čarodějka,přecejen nechtěla,aby Buffy něco podcenila,ikdyž věděla že je Buffy silná a dokáže se o sebe postarat.
,,Ovšem.." Kývla.. ,,Will víš,že si dávám pozor..Xandere,ty dneska..." Chtěla to doříct,ale Alex jí stačil skočit do řeči.
,,Dneska spím u tebe.." Ušklíbl se na svou holku,aniž by ho zajímal její názor.
,,Fajn..Ale na hlídku jdu sama.Budeš s Dawn doma.." Buffy v tomhle byla nezlomná,když něco řekne,tak to platí!
Xanderův výraz se změnil z neoblomného,na pokorný a souhlasný.Taky co mu zbývalo.
,,No dobře..Objednáme si pizzu" Usmál se na Dawn,přitom si na sebe hodil bundu,ostatní ho napodobili a společně odešli do noci.
,,Pitomej Harris!!" Začal kopat do náhrobku,nato se o něj opřel a zapálil si cigaretu.Povzdychl si a vzdechl onen pro něj tak uklidňující kouř do plic.
Vyrušila ho z jeho obvyklého přemýšlení až její omamná vůně,ta,která pro něj byla jako droga,kdyby si její vůni mohl zabalit do cigarety a vdechovat..nemohl by přestat..ale on nemůže ani takhle..Rychle cigaretu zašlápl a ruce si dal do kapes kabátu.
,,Ahoj lásko..Dneska sama?" Usmál se na ni,přitom jí neustále zíral na nohy.
Jakmile upíra zmerčila,dala oči v sloup. ,,Překvapivě..A mohl bys přestat otravovat Spiku.." Už měla těch jeho narážek dost..
,,Co takhle se svěřit přemožitelko..Jakej je Harris v posteli?.." Zajímal se,s škodolibým úšklebkem..dokázal si toho pitomce představit..
,,Co takhle držet hubu,Spiku..! "Začínala být naštvaná,tohle už trochu přehání.Ikdyž u něj nikdy nic není dostatečný extrém.
,,Hm,no dobře Zlatovlásko.Jen jsem se zeptal,nemusíš vyšilovat a ohánět se kolíkem..Slečno Vždy Silná" Usměje se šarmantně a rozhlédne po prázdném hřbitově..
Buffy už na to nijak neodpovídala,otočila se k odchodu,to už raději oželí dnešní hlídku,než aby tu byla s ním..Překvapilo jí až,když ji chytil za paži a přitáhl zpátky,nepřátelsky si ho změřila pohledem.
,,Co chceš?!"
,,Uvidíš.." Pohladil ji po tváři,spokojeně se usmál,když cítil jak se napnula a srdce se jí rozbušilo.Takže přecejenom se dostal té tvrdé přemožitelce pod kůži? Rozrušuje ji?
,, Ne,to ty uvidíš!" Vytrhla se mu a rozešla pryč.Nemůže jí dát pokoj,skutečně jí musí neustále otravovat?!
Lehla si s Xanderem na postel a položila si mu hlavu na hrudník,spokojeně přitom sledovala strop nad sebou.Přemýšlela,o tom na hřbitově..Ale proč?Je to Spike,prevít,ktetej jí nikdy nedá pokoj a vždycky jí bude vytáčet..protože on nic jiného neumí..Nedokázala ale pochopit,proč je v jeho blízkosti tak nesvá.
,,Buff?Máš starosti?" Zeptal se jí Xander starostlivě,pohladil ji přitom po vlasech.
,,Ale ne.Jen jsem přemýšlela..."
,,Dnešní hlídka..jaká byla?Nějaký upíři?" Začal se jako vždycky vyptávat,zajímal se,jestli nehrozí nějaká další apokalypsa nebo jen nějaký další démon na zabití.
,,Jen jeden,hodně otravnej.." Ušklíbla se,jen ona věděla koho přesně má na mysli,on by na to brzy přišel taky,ale dizkusi na téma 'Spike' rozvádět vážně nechtěla.
,,Zabila jsi ho?" Usmál se na svou přemožitelku,čekal,že odpověď bude kladná,jako vždycky..
,,Jasně..Ale teď by jsme měli spát,zítra máme jít do obchodu..Giles říkal,že nám potřebuje něco říct." Snažila se raději změnit téma,nebo aby se raději nebavili už o ničem,pro dnešek toho bylo dost.
,,Ale proč ne.." Usmál se,zavrtal se jí do vlasů a během chvilky společně spokojeně usnuli.
Stál před jejím domem,jako obvykle sledoval,než se malé světýlko u její postele zhasne.Dobře věděl,že dnes tam má společnost,vadilo mu,že se to děje poslední dobou často..čímdáltím víc se vídá s Harrisem,čímdáltím víc spí u ní.Nelíbilo se mu to,ani trošku! Opíral se o strom a dál sledoval její okno,ikdyž už bylo dávno zhasnuto díval se tam,jakoby snad doufal že se okno otevře a z něj vykoukne přemožitelka..
,,Ss..!" Zasyčela bolestí Dawn,když si chytila vlasy do kliky u dveří,už potřebovala jít za Spikem,ale po chvíli usoudila,že to po schodech nepůjde.Ty Buffyiny reflexy! Raději se přesunula k oknu,otevřela ho a pomalu slezla po okapu dolů.Doufala,že bude Spike dnes u sebe,chtěla s ním mluvit.Měla pocit,že on je momentálně jediný,kdo jí nějak rozumí.
Pokračování příště..
Začala jsem psát,protože mezi druhou povídkou potřebuju myslet na něco jiného.
Snad to bude alespoň někdo číst a nebude se vám to plést,koneckonců druhá povídka už se blíží svému konci a potom se začnu plně věnovat téhle..;)
Taky vím,že moc příznivců páru Buffy/Xander není,měla bych je spolu sice ráda,ale nechte se překvapit ;):)
 


Komentáře

1 Deni→SB Deni→SB | Web | 14. července 2011 v 10:39 | Reagovat

Super povídka

2 serialbuffy serialbuffy | Web | 14. července 2011 v 11:16 | Reagovat

Je moc krásná :),ale myslím si,že přeci jen pak bude chodit se Spikem :D♥

3 Spiffy Spiffy | Web | 14. července 2011 v 12:02 | Reagovat

Xander a Buffy... No, moc mi to k sobě nejde, ale když už je tam i Spike, tak co už. :D A ty něco říkej mně, že božsky píšu, podívej se na tu svou povídku, dyť je úžasná!! ♥♥<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.