1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Slayer Rules; 10.díl ; Zapomeň!

7. června 2011 v 20:25 | © _IYBuffy_ |  Povídka; Slayer Rules


Nová úvodovka...

Bylo několik dní poté,co se stala ta veliká hádka,nebo co to bylo.Buffy neustále tápala,s kterým upírem by měla být..Ale nevěděla,nebyla plně rozhodnutá.Spike byl něčím zvláštní,cítila s ním ten adrenalin v žilách,ale Angel byl klidný,vyrovnaný..Oba měli něco do sebe,Angel byl a je její největší láska,ale ke Spikovi také něco cítí.To popřít nemůže,ikdyž by to nejraději udělala.Zapomněla na to,že k němu něco cítí,zapomněla,že kdy něco cítila k Angelovi.Jenže netušila,že se stane něco,co by jí mohlo stížit situaci ještě o mnohem víc než momentálně...
,,Debile!" Zanadával Angel,který už měl Bloňďáka pokrk,myslel si,že půjde na hlídku s Buffy on,ale to se šeredně mýlil!Nenechá s ním Buffy osamotě snad ani pět minut,nejspíš by skončila někde v uličce už nahá,znal Spikovy choutky moc dobře.A oni měli jiné potíže.
,,Hele,tady náš Nagelovanec se rozčílil.No to bude něco..Unudíš mě k smrti těma tvýma starostlivýma kecama?!" Bránil se Spike,stejně jako Angel,nechtěl ho naopak on nechat s Buffy samotného,nejspíš by se muckali na hřbitově.To by nesnesl!
,,Drž už konečně tu tvojí hubu!" Tak,teď už toho měl akorát dost,vrazil mu jednu pořádnou přímo do obličeje,Spike chytil druhou o zeď.
,,Doprdele!Ty nedáš pokoj?!" Mladší upír mu ránu ve stejné míře vrátí.
,,Dost!Přestaňte okamžitě!Oba!" Vykřikne Buffy,tyhle věčné hádky jí nudí,navíc má starostí nad hlavu!Pitomí upíři,nechápe,jak se s nimi kdy mohla spolčit,to si snad myslela,že jí pomohou?Jsou spíš na obtíž!Měla by si najít kluka,vážně.Nějakého pořádného.Ještě,že s někým jiným nic nemám.. Pomyslela si přemožitelka a jen zakroutila hlavou.
,,Dej mi důvod,lásko.." Zašklebil se Spike,čekal,že na něj vrhne nějaký ze svých úžasně nasupených pohledů,ale ten se nedostavil.Místo toho dostal jen pořádnou ránu do hlavy,předmětem,který nestačil ani zmerčit,přemožitelka mu totiž dala další,až se svalil k zemi.Slyšel jen posměšek ze strany druhého upíra.Jenže,když si myslel že s toho vyjde zkrátka,šeredně se mýlil.
Buffy tou samou měrou vrazila i Angelovi,takže dva upíři komicky leželi na zemi vedle sebe a házeli na přemožitelku nechápavé pohledy.
,,Určíme si pravidla..Ty,mi nebudeš říkat lásko,kočičko,mazlíčku ani podobně!" Ukázala na Bloňďáka,který se očividně ještě nestačil vzpamatovat z toho šoku.
,,A ty,si nebudeš myslet,jak kdovíjak tě miluju,protože to tak není!" Pro změnu se podívala na Angela.
,,Cože?!" Oba dva jednohlasně až vykřikli.Spike nechápal,ještě včera jí to nevadilo! A Angel?Ten už byl totálně zmatený.Vždycky mu přece tvrdila,že ho miluje stále,zrovna nedávno mu to přece řekla..A teď?!
,,Slyšeli jste dobře!A teď,jestli chcete nějak pomoct,jděte za Willow!Ta už vám řekne co a jak..Jestli ne,můžete se klidit.O nic jiného tu nestojím.." Křikne Buffy,je vidět,že to myslí vážně.
Spike sice pomoct chce,ale jen Buffy,ne té její povedené partě,a tohle,tohle ho vážně vytočilo.Tohle nebyla ta Buffy,s kterou se bavil včera.Raději se sbalil a vypadl tam odsud,musí přijít na to,co jeho Blondýnce zase přelétlo přes nos..
Angel ale neudělal to samé,udělal,jak mu Buffy řekla.Šel tedy za Willow,ale přitom přemýšlel o tom samém,co Spike...
Buffy si jen poměrně spokojeně založila ruce v bok,takový je pořádek!Konečně srovnala oba upíry do latě.Mohla mít klid,svůj zasloužený klid.Neuvědomovala si,že v sobě má byť špetku lásky k někomu z nich...Jakoby se to v ní potlačilo..Někdo,nebo něco jakoby vyslyšel její nechtěnou,zoufalou prosbu a udělal,jak si přála.Ikdyž ona si to ve skutečnosti nepřála..

_________________________________________________________________________________________________________________
To be contuined...
[Příště by měl být zajímavější díl,tenhle jsem nutně potřebovala..:D)
 


Komentáře

1 BuffynQa :)) BuffynQa :)) | Web | 7. června 2011 v 21:54 | Reagovat

Krásné :)).

2 Pajas Pajas | 7. června 2011 v 22:41 | Reagovat

supr povidka cekam na 11.dil

3 Spiffy Spiffy | Web | 8. června 2011 v 13:08 | Reagovat

Hezky rychle sem šoupni další díl, pudlíčku, nebo tady leknu, chci aby se to konečně rozvíjelo a Spike zase vypadne z domu, mě chceš vytočit, co? :D

4 Love.Buffy Love.Buffy | Web | 10. června 2011 v 19:53 | Reagovat

úžasný no zajímalo by mne koho si tedy vybere :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.