1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Slayer Rules; 9.díl ; Žárlivost

21. května 2011 v 15:53 | © _IYBuffy_ |  Povídka; Slayer Rules
"Buffy! Buffy!" Ovzalo se ze zdola,Blondýnka ač nerada,odtáhla se od Spika,ten se ale jen tak nedal. "Nevšímej si toho,určitě to nebude důležitý" Přitáhl si přemožitelku zpátky,navíc tón jeho hlasu odmítal námitky.
"Ale,to musí být důležitý!" Vzdorovitě jsem zakroutila hlavou,co když to fakt bylo důležitý?
" No fajn!" Zabrblal upír a zvedl se,bok po boku s ní sešel dolů.To,co viděl ho donutilo k nechápavému úšklebu.
" Buffy.Angel,on.." Kývla Zrzka k upírovi přivázaného v okovech ke zdi.Buffy jen zírala.
" O můj bože!" Ustoupila jsem o krok,tohle snad nebyla pravda!Nemohla být! Angel se na mě jakmile mě uviděl chtěl vrhnout,ale byl přivázaný silně.
"Kdo..ho našel?"
" On,když jsme ho našli,spal...tak..jsme ho jen přemístili..on..to je dlouhá historie.." Zakroutil hlavou Giles a přetřel si brýle kapesníkem.
"To snad ne!Ten prevít se zase vrátil!" Bloňďákovi bylo jasný,komu dá přemožitelka přednost.A on to rozhodně nebude.Bude to zase její nagelovanej medvídek.
" Šš..Spiku,provokuješ ho.." Zasyčel Xander a dal oči v sloup.
"No a co!" Spike byl vytočený,naprosto.Už jenom výraz v přemožitelčině obličeji mu byl zadost,tohle bolelo.Proč?!
"B-uff-y.."
"Angele.." Špitla Buffy,Angelovi se v očích objevily slzy.
"Co máš s..ním..?!" Kývl směrem ke Spikovi,v očích nenávist.
" Nic.." Zakroutila jsem hlavou,věděla jsem,že tímhle jsem teď Spikovi ublížila.Tulila jsem se k němu ještě před deseti minutami a teď?!Bože!
" Cítím ho z tebe.."
" To je dost možný Nagelovanče! Ale neboj se,nespala se mnou.To bohužel jenom s tebou!" Odporoval Bloňďák,přitom na staršího upíra házel nenávistné pohledy.
" Co..Ty!" Chtěl se utrhnout z řetězů,to zvíře v něm se zase probudilo.On..zrovna on se jeho Buffy nikdy nedotkne,to nedopustí!
" Buďte sticha oba!Máme teď jiné starosti!" Zavelel Giles a nepříčetně se na oba upíry podíval.Pak i na Buffy,nechápal,co to zase provádí.
" Jasně!Pozorovatel promluvil,dejte mi pokoj!" Chystal se odejít,jeho tu nejspíš nikdo nepotřebuje.Je přece naprosto zbytečnej,pitomej parchant!
" Spiku!" Okřikla ho Buffy,nechtěla,aby odešel,chytila ho za paži,přitáhla zpátky.Angel tohle nebyl sto pochopit,bolelo to.Ale chápal to.
" Dej mi jedinej důvod,proč tu mám zůstat" Podíval se na ní s nadějí v očích,jenže marně by v těch jejích hledal to,co si myslí,že vidí.
"Mám tě ráda!" Dostala jsem ze sebe jen tyhle tři slova,nemohl se dočkat těch dvou,co chtěl slyšet.Na to nebyla připravená.A ani nebude!
"A potřebuju tě..." Dodala jsem ještě.
"Cože?" Nechápavě na přemožitelku pohlédl,Angel to už nevydržel a vytrhnul se z řetězů,Bloňďákovi jednu pořádnou vrazil a pak zašel do sklepa,věděl,že ho tu bude nejspíš potřeba.Ale Buffy už ho nepotřebuje,očividně má náhradu.
" Pitomče!" Zavrčel za ním Spike a drze se svalil na gauč,vedle té...Zrzky a pozorovatele..
Teď jsem nevěděla,jestli mám zůstat se Spikem,nebo to jít vysvětlit Angelovi,byla jsem bezradná.Bylo mi do breku,všechno bylo těžké a já si to ještě víc komplikovala.

__________________________________________
To be contuined....

[Omlouvám se za krátký a nezáživný díl,ale tak co už :/:DD]
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 21. května 2011 v 17:43 | Reagovat

Ti dám nezáživnej, náhodou miluju ty hádky mezi těma dvěma (myslím tím Spika a Angela). :D Snad se to nějak vyřeší no, bylo by dobrý, kdyby byla Buffy se Spikem. :) :D

2 Myška369*/SB/* Myška369*/SB/* | Web | 21. května 2011 v 19:28 | Reagovat

prej nezáživný!! ccc.... je doost záživnej =)

3 HTC - Pajas HTC - Pajas | 22. května 2011 v 18:55 | Reagovat

krasna a velice zazivna povidka a tesim se na dalsi dil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.