1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Slayer Rules; 8.díl Jako sen

17. května 2011 v 18:20 | © _IYBuffy_ |  Povídka; Slayer Rules
"Faith,poslouchej mě..prosím!" Snažila jsem se ihned reagovat,viděla jsem ten její pohled,to,jak si pohazovala zbraní v ruce a tulila se k "Tomu"..
"Ale jistě Bé.." Pitvořila se tmavovláska,přitom se ironicky zasmála a hodila po Buffy dýku,blondýnka se jen tak tak vyhnula.
"Faith,tohle je jen nějaký pitomý kouzlo.Ty to víš!" Snažila jsem se dál,ale bylo zcela zřejmé,že to už asi nemá cenu.Faith byla ztracená,ale jen zatím..musíme přece vymyslet,jak jí pomoct..
"...Ale neříkej.."
"Víš,ty jsi přece vždycky byla ta lepší..Ta opěvovaná Buffy,ta úžasná přemožitelka..Ale mám pro tebe novinku,to už je minulost!Teď jsem tady totiž já a já,jsem lepší.."
"A...vždycky byla.." Zaculil se provokativně "Ten".
"Jsi lepší?Ne,ty se mi nikdy nemůžeš rovnat,ty...jsi jen náhražka přemožitelky..A teď už nejsi ani přemožitelka,nejsi nic..." Dodala jsem odhodlaně a vrazila Faith několik pořádných ran.
Druhá přemožitelka na to reagovala podobně,teď už byl boj jenom mezi němi."Ten" ale pokynul démonům,aby se na Buffyiny přátele vrhli,ti tak také udělali,neměli ale očividně ponětí,že parta se hodlá pořádně bránit.
"Ty prevíte..běž od ní!" Zakřičel Alex a strhl Zrzku nastranu,sám pak zabil démona,který jeho kamarádku ohrožoval.,.'jaké to hrdinství' pomyslel si Spike a dál se věnoval démonům.Podobně i zbytek party..
"Díky" Pípla Willow a sebrala se ze země.
"Nemáš zač" Kývl Alex a jen tak tak uhnul před ranou jednoho mohutnějšího upíra.

"Ty jsi byla vždycky děvka,víš to,že?" Vychrlila jsem ze sebe,aniž bych si uvědomovala,jak moc tím Faith provokuju..
"Teď promluvila Slečna Slušná" Zašklebila se druhá přemožitelka.
"...Teda promiň,jednou jsi se vyspala se svým mazlíčkem,kterého jsi tím připravila o duši..Nejspíš to bylo fakt terno co?Ikdyž uznávám,že s tebou to teda ten tvůj Angie chytil!" Vrátila Blondýnce narážku,ještě ve větším,tím ale Buffy nesmírně vytočila..a nejen to,ranila ji.
"Vůbec..nikdy...se..už nezmíníš o Angelovi!" Doslova jsem zakřičela,v očích se mi objevily varovné plamínky,začala jsem Faith mlátit hlava nehlava,ta se ale ne zrovna po skromnu bránila a uštědřila mi nejednu ránu,kterou odemě dostala sama.
"Zmíním se o něm kdykoliv budu chtít!" Zasmála se a přehodila Buffy přes sebe,ta tvrdě dopadla na studenou zem,skoro se už nemohla zvednout.
"Hej!" Tohle se Spikovi vůbec nelíbilo,skočil po tmavovlásce a hned několikrát ji udeřil přímo do obličeje 'tohle si nedovoluj!' Pomyslel si.
"Au!Zatracenej upíre!" Zavrčela Faith,odvrátila se a jak přišla,tak zase odešla,samozřejmě "Ten" šel s ní.
Dalšího dne..,
Otevřela jsem oči a unaveně si prohrábla vlasy,docela určitě jsem viděla denní světlo.Včera byl perný den,aspoň,že jsme zvládli zabít zbytek upírů a tak zase mohl venku zavládnout normálnější život.Démoni ale stále žili,jak kteří.Tušila jsem,že brzy zaútočí,zase.
Otočila jsem se na bok,leknutím jsem sebou škubla,když jsem uviděla Bloňďatého upíra,válejícího se v křesle u mé postele.Aniž bych si to uvědomila,vykouzlilo mi to na tváři nepatrný úsměv,zvedla jsem se a potichu zvedla z postele deku,kterou jsem přes upíra přehodila.Přišlo mi to absurdní,nejen,že mi tohle přišlo samozřejmé,ale také jsem si ani neuvědomila,že jako upírovi mu zřejmě zima nebude.Aspoň,že seděl mimo denní světlo,jinak by byl jistojistě naprach než bych se vůbec probudila.
Sedla jsem si na postel a pozorovala ho,ze spánku se usmíval,nejspíš měl hezký sen.Divila jsem se,že ho tu ostatní u mně nechali,došlo mi ale po chvíli,že když jsem o tom nevěděla,odešel a vrátil se až když všichni usnuli.Museli jsme udělat..no,spíš Willow udělala bariéru kolem domu,přecejen přes noc bylo riziko Faith,"Toho" a démonů,na to jsme nebyli připravení.Hlavou mi probíhalo mnoho myšlenek,o Spikovi,Faith..a tak nějak celkově.Najednou jsem cítila změny ve své hlavě..Proběhly mi tam rozdíly mezi Spikem a Angelem..Spike nezabíjel jen kvůli mně,mohl zabíjet..A navíc nám pomohl,ale třeba Angelus..mě bez duše nemiloval,jediné,co tak možná je moje krev,moje utrpení a můj křik,to jediné ho nejspíš zajímalo.Pravý opak toho Angela,kterého jsem milovala.Ale teď jsem si to uvědomovala,docela jistě.
"Pravidlo číslo osm,nikdy si nemysli,že upír bez duše nedokáže milovat" Povzdychla jsem si.Viděla jsem,že upír pomalu otevírá oči.
"Mh..Lásko?" Otevřel oči a podíval se na přemožitelku,která na něj doslova zírala,tak zamyšleně,možná zasněně.
"Em,čau Spiku.." Odpověděla jsem jakoby bez zájmu,teď mi ale došlo,že tohle nepomůže.
"Proč..ta..deka?" Ptal se dost nechápavě.
"Abys..náhodou neshořel" Tak,tohle byla ještě větší kravina,než jsem chtěla původně říct..
"..A tak.." Dodala jsem ještě absurdnější vsuvku.
"Aha,fajn kotě." Ušklíbl se a chtěl vstát,nejspíš ho během chvilky odpálkuje,měl takový pocit.
Na tohle jsem reagovala jednoduše,vstala jsem a svalila se mu do náruče,odpovědí mi byl jen Spikův nechápavý pohled,který se doslova během minuty změnil na překvapený a takřka spokojený.
"Není ti něco,přemožitelko?" Doslova na ní zíral,ale neodpustil si jí majetnicky chytit za boky.
"Myslím,že kromě odřenin jsem zcela v pořádku." Odpověděla jsem,jakobych nevěděla,o čem to mluví.
Upír nazdvedl obočí,ale nijak zvlášť nezahálel a přitáhl si k sobě Buffy blíž,tak,aby se vzájemně dotýkali.Využíval toho i dál,snad je to sen,jestli jo,tak úžasnej sen...A musel toho značně využít! Políbil přemožitelku nejdřív jemně,pak trochu víc a nakonec se to proměnilo ve vášnivý,divoký polibek,který mu Buffy ráda opětovala.Pro Bloňďáka to byl jako sen,kéž by tohle přemožitelčino poblouznění trvalo věčně,kdoví...
______________________________________
To be contuined..
 


Komentáře

1 lucik-->sb lucik-->sb | Web | 17. května 2011 v 18:36 | Reagovat

ok ja tě mam taky už přidanou přečti si pravidla :) u tebe sem nenašla tak nwm :)

2 HTC - Pajas HTC - Pajas | 17. května 2011 v 18:38 | Reagovat

velice strucne a jasne nadherne

3 lucik-->sb lucik-->sb | Web | 17. května 2011 v 18:54 | Reagovat

ok :) jinak ta povidka je pěkna :)

4 Love.Alyss Love.Alyss | Web | 17. května 2011 v 19:06 | Reagovat

krasny :-)..Jsem zvedava jak to bude dale pokracovat :-)

5 Myška369*/SB/* Myška369*/SB/* | Web | 18. května 2011 v 21:04 | Reagovat

jak ty to děláš, že jsou ta povídky tak dokonalé?  =)

6 Spiffy Spiffy | Web | 19. května 2011 v 13:40 | Reagovat

Ááá, bože, dokonalost! Ty píšeš úplně úžasně lásko! ♥ Doufám, že se dají dohromady ještě víc... :D*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.