1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Slayer Rules; 4.díl ; Zpátky doma

9. dubna 2011 v 12:28 | © _IYBuffy_ |  Povídka; Slayer Rules
20:12 večer Los Angeles - byt
,,Buffy,proboha! Vrať se zpátky domů.Tvá matka je nešťastná,když neví co s tebou je..."
Skočila jsem Gilesovi do řeči. ,,Snad..neví že jsme spolu telefonicky mluvili,že ne?" Lekla jsem se,že jí to Giles řekl.Jistě by za mnou chtěla přijet,to nesměla!
,,Ne,o ničem neví.Ani Willow s ostatními nic netuší.Řekl jsem jim,že musím něco zařídit ohledně knih." Zakroutil hlavou a začal si přetírat své brýle kapesníkem.
,,To je dobře.Bude to tak lepší.Nevím,co Spike chce,kdybych se vrátila domů..Gilesi,ohrozila bych tím život ostatních..To nesmím..Na to mi na nich moc záleží." Zoufale jsem se na něj podívala a doufala jsem,že to snad pochopí.Alespoň on by mohl..
,,Jistě Buffy,je to jistý problém.Spike je velký problém" Uznal a podíval se na cigaretu na parapetě.
,,Malý moment,on tu byl?" Nadzvedl obočí.
,,No,nejspíš..Teoreticky vzato,zcela..určitě.." Ušklíbla jsem se,už začínám mluvit jako kniha a to jsem z Gilesem pár minut.
,,A Gilesi..Ty znaky,nechápu to,pořád to mám v hlavě,vidím to všude,kam se podívám..Jsem z toho zoufalá.." Povzdychla jsem si.
,,Vrátím se do Sunnydale,nenápadně budeme s ostatními hledat nějaké informace o tom.Neprozradím jim,ale že jsem s tebou byl.Prozatím ne.Ale víš sama,že se nemůžes skrývat věčně.I kdybys je chtěla chránit sebevíc." Konstatoval.
,,Ale..Co mám dělat já?" Pohodila jsem rukama.
,,Myslím,že Spikovi jde o víc než o tvou smrt.Drž se od něj dál.Když ho uvidíš,radši uteč.Musíš Buffy....A nejraději vyrazím zpět ihned.Kdybychom na něco přišli dám ti vědět." Objal mně na rozloučenou a zmizel za rohem.Znovu jsem osaměla.Vyšla jsem jen před bytový dům a sedla si na schod.Věděla jsem že takhle jen budu dráždit Spika aby tam šel.Ale nemohla jsem nic dělat,jakobych ho chtěla vidět,
NE! To nechci!

Z pohledu Spika..
Ucítil jsem její vůni,tu bych cítil na kilometry,ale ona byla jen zhruba jeden blok odemě..Nadechl jsem se a šel tím směrem..Uviděl jsem ji,prala se s nějakým silným démonem,zřejmě ji napadl,sledoval jsem,jak s ní praštil o zem,měl jsem chuť ho na místě zabít.Tohle jí dělat nebude,na to mám právo jenom já! Ještě chvilku bojovala,ale pak se zdálo,že je jí zase zle,něco jako když mi omdlela do náručí..Nevydržel jsem to,vyřítil jsem se z poza rohu s upířím obličejem a démona od ní odhodil,několikrát jsem ho praštil,hodil ke zdi,vyrval kus železa a probodl ho jím.Pak jsem se sehnul k Buffy,která ve stejné minutě omdlela.Nevěděl jsem,co to s ní poslední dobou je.Jindy by mi nakopala zadek (pokud bych jí ho nenakopal já) ale teď..byla příliš oslabená..Neměl jsem v plánu ji dávat do jejího bytu.Tentokrát ne,vzal jsem ji do náruče a odnesl ji do té kobky,položil na postel a sledoval ji,jen její hrdlo mě tak lákalo,musel jsem se napít.Jen trochu,jako vždycky..Přiblížil jsem se k jejímu krku a zakousl se do ní,po chvilce jsem se ovládl a odtáhl se od ní.Nedovolilo mi to,jí víc ublížit,ikdybych sebevíc chtěl,teprve teď jsem si uvědomil,že jí vlastně nedokážu zabít..
Mezitím někde v Sunnydale..
,,Proč musíme hledat nějaký pitomý znamení?Je sobota,sakra chlape co jste zač!" Hulákala Cordélie a pročítala se pro ni tak nudnými knížkami.
,,Uvědomuješ si,jak je to důležité?! Může nastat další apokalypsa!" Rozčílil se Giles a nandal si brýle.
,,No jistě! A slečna Přemožitelka je v trapu! Nechá nás tu oddřít práci za ní!" Nedala se jen tak odradit.
,,Cordélie Chaseová,gratulujeme,získala jste ocenění dříče roku." Dal oči v sloup Alex a zaklapl jednu z knih s hnědočerným obalem.
,,Ne,vážně.Ne že by mi vadilo provádět výzkumy..Ale proč to děláme? Jak jsme přišli na to,že to máme hledat?" Tázala se teď už i Willow a prohrábla si zrzavé vlasy.
,,Vidíte?I Zrzka se přidala!" Ušklíbla se Cordélie a prohlédla si své nehty.
,,To není poctatné! V sázce se Buffyin život,jestli vám na ní záleží,uděláte to co vám říkám!" Zvýšil hlas Giles a stoupl si ze židle,káravě se na všechny tam podíval.
,,Co je s Buffy?" Opáčil se Xander a nechápavě si pozorovatele změřil pohledem. ,,Nic,zatím!Ale ty znaky se týkají Buffy, tudíž musíme dál hledat!" Giles už byl nanejvýš naštvaný,rozhodl se,ať si dělá mládež co chce,zaleze si do své malé kanceláře a bude hledat třeba celou noc,musel na to přijít!20:45 kobkaProbrala jsem se z mdlob,ihned mě nad mou hlavou přivítal šedý strop,leknutím jsem vyskočila.Okamžitě jsem si všimla Spika,který stál u zdi a pozoroval mě.Otřásla jsem se a vstala. ,,Kam si myslíš že jdeš,přemožitelko?" Chytil mě za paži,co chce bože můj?! ,,Domů!Pusť mě!" Vytrhla jsem se mu,vytřeštěně jsem se na něj dívala.Tohle se mu nepodobalo,skočil by po mě a v minutě mě zabil.Zase to neudělal,zase se jen napil. ,,Nechápeš o co tu jde,že ne?" Zašklebil se. ,,A o co tu jde?Pouč mě.." Opřela jsem se o rám postele. ,,Něco se bude dít,přemožitelko.Něco po tobě jde..A nemyslím si,že by se to vzdalo,to není jako já.." Nadzvedla jsem obočí. ,,A proč mě ty varuješ?" Opáčila jsem se nechápavě. ,,Dejme tomu,že doufám že z toho budu mít nějaký výhody." Ušklíbl se. ,,Vezmu tě zpátky do Sunnydale.Neboj se,nevztáhnu na tebe ruku.Zatím ne." Zasmál se,pokynul mi,ať jdu za ním.Nedůvěřovala jsem mu.Ale možná byla jediná možnost.Kdyby mi pomohl..Ukázal mi motorku,sedl si dopředu a čekal,až si sednu za ním. ,,Malej moment..A co mý věci?" Namítala jsem. ,,Kotě,tvůj život ti není cennější než pár hadrů?" Dal oči v sloup,chytil mě za paži a posadil za něj na motorku.Nelíbilo se mi,že jsem se ho musela držet,jemu očividně ano...
22:03 Sunnydale
Seskočila jsem z motorky a šla směrem ke škole,nejdřív.Otočila jsem se na Spika.
,,Ztrať se,teď se ztrať!" Pohodila jsem rukama a šla dovnitř,zamířila jsem do knihovny.
,,O můj bože Buffy!" Xander vyskočil ze židle a objal Buffy.
,,Ahoj Alexi.." Usmála jsem se přátelsky.
,,Buffy.." Přidala se Willow a také mě objala.Byla jsem tak ráda,že je všechny vidím. Giles očividně překvapen mou přítomností vyšel ven z kanceláře.Teď už se nemusel tajit tím,co s Buffy před několika hodinami řešil.
,,Co Spike,Buffy?" Otázal se mně,ostatní jen nechápavě pozorovali dění. ,,Přivezl mě sem.Zdá se,že momentálně nemá v plánu mě zabíjet." Ušklíbla jsem se,Giles byl zaskočen mou neopatrností,tušila jsem že si říká
"Ta holka se zbláznila.."
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 9. dubna 2011 v 13:17 | Reagovat

Pokráčko, hned! :D Okamžitě ale jako! Jsem zvědavá, jestli mezi nima něco bude.. :) ♥

2 Myška369*/SB/* Myška369*/SB/* | Web | 9. dubna 2011 v 21:36 | Reagovat

povedená

3 Karamelka Karamelka | Web | 27. dubna 2011 v 1:26 | Reagovat

máš to hezky přehledné a krásně napsané, moc hezky se to čte :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.