1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Slayer Rules;3.díl; Málem mrtvá..

8. dubna 2011 v 19:39 | © _IYBuffy_ |  Povídka; Slayer Rules
17:00 odpoledne Los Angeles - byt
,,Pravidlo číslo tři,nenech se zastrašit nikým,ničím,nikdy.."Povzdychla jsem si.Čekala jsem až přijede,aby mě uklidnil.Brala jsem ho jako tátu,dokázal mi vždycky dát pocit že to zvládnu.Hodiny ubíhaly tak pomalu,když jsem se válela v bytě,za hodinu se bude stmívat a já můžu být v klidu - může na mě přece pořád! Nechápala jsem to,konečně jsem uslyšela
zaklepání na mé bytové dveře,šla jsem k nim a otevřela je..bohužel nepřijel Giles,ale jen donáška pizzy.Povzdychla jsem si a alespoň jsem se najedla..
__________________________
18:05 Los Angeles byt,později dětské hřiště
Počkala jsem ještě hodinu,ale Giles nepřijel.Říkal,že přijede a já si byla jistá,že se mu jen protáhla cesta,nebo musel něco zařídit.Giles by mě nenechal na holičkách.Byla už tma a já věděla,že když bude Spike chtít,přijde stejně,tak proč nejít ven? Zvedla jsem se tedy a vyšla z bytu ven,do chladnějšího večera.Zamířila jsem na dětské hřiště,něco mě k tomu místu táhlo.Zabil tam přeci to děvče - jestli jí zabil on.Beztak jsem neměla kam jinam jít.
Sedla jsem si na houpačku a jen tak seděla,kolík jsem měla zastrčený v rukávu u bundy,jak jsem to měla zvykem,pro jistotu jsem sebou měla i kříž. Obrátila jsem se,když jsem uslyšela kroky,podle mého očekávání to byl on.
,,Ahoj lásko.." Zacukroval ironicky a začal mě obcházet,jako sup poletující kolem své kořišti.
,,Co to mělo znamenat,minule..Proč jsi mě nezabil?" Musela jsem se zeptat,tohle mi nedalo.
,,Napsal jsem ti na ten papír,že si tě vezmu jindy..A to jindy je třeba teď.." Ušklíbl se,já se pro jistotu zvedla a odešla pár kroků od houpačky.On mě nepřestával obcházet,byla jsem z toho nervózní.
,,Copak,žes zavítala sem? To se ti začaly líbit místa činu?" To se se mnou snad snažil konverzovat,nebo co?
,,Takže jsi jí zabil ty?" Naléhala jsem,chtěla jsem aby mi to řekl.
,,Ne tak docela..Když jsem ji našel,byla tak trochu polomrtvá.Nevšimla sis,že měla na krku trochu víc dírek?" Ironicky se zasmál,mnou projel divný pocit.
,,Ne,nevšimla.." Zadívala jsem se mu do modrých očí,chvíli mé oči hypnotizoval pohledem i on.Cítila jsem ale,jak po chvíli očima sjel na můj krk,automaticky jsem si rozpuštěné vlasy hodila přes krk.Když to viděl začal se mu na rtech rýsovat podivný úsměv.Zachvěla jsem se,stála jsem jako přikovaná k zemi.Sáhla jsem po kříži jakmile se přiblížil,natáhla jsem proti němu ruku v které jsem kříž svírala a rádoby odhodlaně jsem se na něj dívala. ,,Radím ti,ať to neděláš..." Špitl,chystal se mi vykopnout kříž z ruky,ale já obraně uhnula a odkopla ho od sebe co nejdál.Než jsem se ale vzpamatovala už stál za mnou,kříž mi vykopl a odkopl ho kamsi pryč,cítila jsem,jak mi vytáhl kolík z rukávu a dal mi ruce za záda.On věděl snad všechno,věděl kam si co dávám a věděl jak mi má věci na mou obranu vzít..Přiblížil se k mému krku,moje obavy se zvětšovaly a já už nevěděla,co udělat. Jemně mě nehtem škrábl do krku a odhrnul mi z něj vlasy,křečovitě jsem zavřela oči,ještě chvíli jsem se mu snažila vymanit ze sevření,marně.Čekala jsem,kdy přijde štiplavá bolest,ta se ale nedostavila.Pustil mě,když jsem se otočila,uviděla jsem jak ho Giles praštil po hlavě.Nahlas jsem si úlevně povzdychla.Když Spike viděl,že dneska mě rozhodně nedostane,hodil na mě štěněčí výraz a odběhl pryč..
,,Bože Buffy! Málem tě zabil!" Začal Giles a ihned mě objal.
,,Já..vím..Gilesi,..." Pevně jsem ho stiskla,nikdy jsem nebyla radši,že jsem ho viděla.Nechápala jsem co to se mnou je,nedokážu se bránit ani Spikovi..Nebo spíš se nedokážu bránit jenom Spikovi.
________________________________
18:40 Los Angeles hřbitov,opuštěná kobka
z pohledu Spika
,,Zatracenej pozorovatel!" Naštvaně jsem kopl do šedé zdi.Proč vždycky,když se snažím dostat jí se něco stane,někdo ji zachrání?Proč? Možná jí nechci tak úplně zabít,ale dal bych cokoliv abych si mohl alespoň loknout její krve.Při pomyšlení na ní se mi svírá hrdlo,kdyby mi mohlo bušit srdce,nejspíš by už vyletělo z mé hrudi.Pokud jí nemůžu mít,tak jí musím zabít.Ten pitomec Angel jí měl,tak proč ne já?! Znovu jsem do zdi kopl,bylo mi jedno,jestli zbořím celou kobku,nejradši bych někoho zabil..Ale už nemůžu,ne dnes.Pokud nemůžu mít jí,tak radši umřu hlady.Kéž bych se z ní mohl napít,nezabil bych ji..Jen..Se napil..Hlady jsem šilhal,teď bych byl rád i za zvířecí,ne.Musel jsem ji mít,ještě dnes.Najdu jí,až to bude její pozorovatel nejmíň čekat.Chtěl bych si jí odnést a nikomu jí nedát,těm jejím přiblblým přátelům,matce,nikomu!Chtěl bych aby byla moje..A ona bude..Proč by se jí jinak rozbušilo srdce při pohledu na mě? To není strach,to je něco víc..
 


Komentáře

1 Kajuš Kajuš | Web | 8. dubna 2011 v 21:33 | Reagovat

Super popis :) Tos dělala sama?

2 Spiffy Spiffy | Web | 8. dubna 2011 v 21:38 | Reagovat

Bože lásko, dokonalost, vážně! Jsem klidnější, když vím, že ji nechce zabít. :) :D
Pokrááčko! ♥♥

3 Karamelka Karamelka | Web | 8. dubna 2011 v 22:13 | Reagovat

líbí se mo ty její pravidla :D, ale pravidla jsou od toho, aby se porušovala ;), je to moc hezké jako vždy :))

4 Karamelka Karamelka | Web | 8. dubna 2011 v 22:13 | Reagovat

[3]:
mi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.