1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Slayer Rules; 2.díl ; Strach

7. dubna 2011 v 10:27 | © _IYBuffy_ |  Povídka; Slayer Rules
 
Tak je tu druhý díl..Tedy pokud to někdo čte..:D
Jinak,proč je většinou na začátku to "Pravidlo číslo a text?" No protože už podle názvu povídky Rules=v Angličtině pravidla tudíž něco jako Přemožitelčiny pravidla..:D Prostě to poznáte ;)6:25 ráno Los Angeles - byt

,,Pravidlo číslo dvě,neomdlít před upírem!" Probudila jsem se v posteli,zvedla jsem hlavu abych se rozhlédla,kde jsem.Najednou jsem pochopila,že večer jsem před ním omdlela. Ním,Spikem,upírem..A jsem živá! Sáhla jsem si na krk,cítila jsem jen dvě malé dírky,sotva tak hluboké jak bych očekávala.Napil se ze mě,ale jen trochu.Neoslabilo mě to,ani jsem to nevnímala..V hlavě mi blikala otázka Proč mě nezabil když mohl? A moment,jak mě kruci dostal do mého bytu bez..pozvání?!
Teď už mi vůbec nic nedávalo smysl..Všimla jsem si bělavého,napůl pomačkaného papírku ležícího vedle mého polštáře,na němž úhlednějším písmem stálo;
Vezmu si tě příště přemožitelko a to celou!
P.S Všimla jsi si také,že do tvého bytu můžu bez pozvání?
Jedna polovina mě ho nenáviděla,druhé byl lhostejný,třetí..cítila strach..Ze Spika? a ta čtvrtá cítila něco,co jsem nechápala..A ano,teď jsem dokázala,že jsem oslabená. V noci jsem mohla zemřít,během pár minut by mě zabil.Ale on to neudělal.Pevně jsem věřila v to,že to ale brzy udělá a já si musím dávat sakra pozor..Už jsem ho znala natolik,abych věděla že on se nikdy nevzdává..
Ehm,další co mě udivilo asi nejvíc,byla jsem přikrytá dekou až pod bradu.Víte,když vás nějaký upír chce zabít,nejspíš vás nepřikryje a nepolíbí na čelíčko..
______________________
6:55 ráno Los Angeles - ulice

Byla jsem na cestě do práce,cítila jsem se neobvykle špatně,strach jakoby mě obklopil i ve dne.Ale ve dne se nemám čeho bát..Zvuky kolem mě mi přišly stejné,hlučné a překřičené,tolik lidí se hnalo ulicemi Los Angeles do svých prácí nebo škol,bolela mě hlava a jakobych slyšela každé slovo.Ohlédla jsem se do davu..Blonďák..Ne Spike,prostě normální bloňďatý muž,nemělo mi na tom připadat co divné,pak jsem se ve stejný okamžik podívala do výlohy nějakého obchodu se starožitnostmi..meč..Otřásla jsem se ale až,když jsem si všimla znaku na jedné z budov..velký anděl..A o pár bloků dál velký portál,ne dimenzionální portál,normální dveře,ale tomu se přece taky říká portál ne? Chytila jsem se za hlavu,co to má znamenat,něco mi to chtělo ukázat..Ale co? Už zbýval už jediný aspekt z mého snu,z toho co mě oslabuje..Spike..Ale věděla jsem,že ten se ihned po setmění dostaví,aby nebyl pozadu..
_____________________________
20:12 večer Los Angeles - ulice
Dnes jsem v práci skončila dřív,ale neradovala jsem se,jak bych to udělala vždycky,byl večer.. a já neměla kam utéct,byla jsem oslabená a on se mohl kdykoliv objevit,bez záminky,jen tak se mnou pobavit..Chytila jsem se za hlavu..Další vidina,houpačka..dětské hřiště,někde tady..v centru města..seděla tam dívka,zhruba tak 10 letá,něco ji napadlo a..Vidina byla pryč,rozběhla jsem se směrem,kterým jsem věděla že hřiště je.Na místo jsem dorazila,pozdě..Všude policie,sanitka a tělo zabalené v igelitě na zemi.Šla jsem blíž,nepozorovaně jsem došla až k tělu,musela jsem vědět příčinu smrti,musela jsem vědět na čem jsem..Opatrně jsem roztáhla igelit,leknutím jsem zírala na dvě rány na krku,pak na přívěsek,který měla dívka na krku..anděl..Zpanikařila jsem,zapla jsem zip zpátky a rozběhla se pryč,věděla jsem,že ta vidina byla zpožděná,o hodně zpožděná.Nemusel to být Spike,ale byla jsem si jistá,že to on udělal.Snažil se mě vyděsit a zdálo se že se mu dařilo...Chtěla jsem ujet z města,domů za mámou,kamarády..do pekelné brány,Sunnydale..Ale jak jsem mohla?V patách s Bloňďákem,nechtěla jsem ohrozit životy svých přátel,nemohla jsem to udělat.Je na čase zvládnout to sama...
_____________________
Někdy v noci Los Angeles - Buffyin byt
Z pohledu Spika..
Seděl jsem na parapetě jejího okna a pozoroval ji,jak neklidně spí.V jedné ruce jsem držel cigaretu a vdechoval její kouř do plic.Přemožitelka,byla tak nádherná.Tak bezmocná,ikdyž tak silná..Věděl jsem,že má strach..Ze mě,to oprávněně.Zrak mi zůstal na jejím holém krku,ztěžka jsem polkl.Lákala mě její krev,ale něco ve mě jí nechtělo ublížit.Musel jsem se rozhodnout,buď jí zabít..nebo,nebo ji nechat být.Ne,nemohl jsem ji nechat být,nevydržel bych to nedívat se na ní.Ale nevydržím ani to,nezakousnout se jí do krku abyse z ní pomalu vytratil život.Udělal bych to pomalu,tak aby jí to bolelo,nebo rychle,aby to měla za sebou? Ne,stoprocentně pomalu.Vychutnal bych si její krev...Snažil jsem se přestat myslet na její krk,ale když jsem nemyslel na ten,musel jsem myslet na ni jako celek,rvalo mě u ní být pár metrů a moct něco udělat,ale já tam jen tak seděl a se zájmem ji pozoroval,dokud se na jejím budíku neozvalo Crr,nechal jsem cigaretu na parapetu a vyšplhal oknem ven,měl jsem štěstí,zrovna svítalo a já stihl zapadnout za roh tmavé uličky,kam nedopadalo sluneční světlo.Mohl jsem si promyslet,co udělám večer.
Ráno 7:00 Los Angeles - byt
Probudila jsem se za zvuku budíku,ihned mnou projel pocit zimy.Jistě,okno bylo otevřené dokořán..Pak jsem si všimla nedokouřené cigarety na mém parapetu.Lekla jsem se.Sledoval mě celou dobu,co jsem spala? Bože,co sakra chce? Ne dnes jsem neměla v plánu jít do práce.Musela jsem zavolat Gilesovi,vypovídat se mu..Tentokrát už jsem se nehodlala skrývat,musela jsem jednat.Nebo pravděpodobně zemřu.Zvedla jsem telefon a váhavě vytočila číslo na Gilese,dlouho telefon zvonil až se na druhé straně ozval mě tak známý hlas..Gilesův..
,,Ano..?Buffy? Jsi to ty?" Otázal se mě,očividně s radostí v hlase.
,,Jsem to já.Bože Gilesi,já mám...velký problém.." Řekla jsem mu o znameních co vidím,o vidění které přišlo pozdě a celkově o tom,co se děje od té doby,co tu je On..
_________________
To be contuined
Pokud to někdo čte,jsem mu vděčná :D
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 7. dubna 2011 v 15:02 | Reagovat

Jistě, že to čtu! :D Je to úžasné, vážně jsi čím dál lepší! :) :D

2 Karamelka Karamelka | Web | 7. dubna 2011 v 18:22 | Reagovat

Já to tedy čtu a vůbec nelituji :)) je to skvělé, líbí se mi to :)). Líbí se mi, jak to máš hezky rozlišené, myslím tím, že tam máš napsané třeba "z pohledu Spika" to je fajn, člověk se v tom vyzná. Je to moc hezké :))

3 pajas pajas | 7. dubna 2011 v 18:29 | Reagovat

ja to taky ctu.jsi sikulka :)

4 Buffyinka Buffyinka | E-mail | 26. srpna 2011 v 18:39 | Reagovat

Ahoj je to fakt uzasne pises skvele a me to moc bavi cist. Doufam ze mi das vedet ze mas dalsi dily ja to proste musim precist. Takze moje posledni rada: PIS! PIS! PIS!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.