1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Slayer Rules;1.díl; Nezačínej si s upírem!

6. dubna 2011 v 11:10 | © _IYBuffy_ |  Povídka; Slayer Rules
Tak je to tady.Budu to psát trošku jiným stylem než dosud.Je to i trošku jinak stylizovaná povídka (Myslím technicky,samozřejmě děj bude Spike a Buffy :D) A bude s prostředí 2-3.série Buffy,konkrétně po smrti Angela (Takže už byl Angelus ;)).Uvidíte,jak to překroutím :)
PÍŠU Z POHLEDU BUFFY,nebo z pohledu těch,o kterých je zrovna v odstavci řeč ;) Tak se nedivte když někde bude nespisovný výraz,tak je to myšleno:)
_______________________________________________________
Před časem na hřbitově...;
,,Pravidlo číslo jedna,nezačínej si s upírem.." Broukala jsem si,v ruce jsem si pohrávala se špičatým kolíkem.Pohybovala jsem se na hřbitově s partou v zádech.Ale momentálně jsem byla za jednou z kobek a užívala si úžasné pětiminutové samoty.
,,Přemožitelko.." Uslyšela jsem za sebou hlas,moc dobře jsem poznala čí je,okamžitě jsem se otočila. ,,Spike?!"
,,Hmm,víš kotě..Ten tvůj mazlík mě začíná štvát.." Věděla jsem,že myslí Angela.Haha,koho jiného..
,,No a co já s tím?" Uštěpačně jsem se ušklíbla a prohrábla si vlasy.Neměla jsem náladu na bloňďatého upíra,nesnáším ho..oprava...Spíš je mi lhostejný..
,,Pomůžu ti ho zabít..." Navrhoval mi,já na něj jen zírala. ,,Cože?Proč bys ho ty chtěl zabít?" Nechápala jsem toho bloňďáka,co to tu proboha povídá?
,,Víš přemožitelko.Nechci přijít o svět,líbí se mi tady.Je tady spousta skvělejch věcí.." Ušklíbl se..
,,Hm,nemůžu ti věřit..Ale,dobře..Pojď se mnou.."
_______________________
Dnes ráno... Los Angeles 6:15
Probudila jsem se plná divných pocitů,dnes se mi zdálo o..SPIKOVI!
Ne,opravdu si nedělám srandu..Nikdy v životě bych neřekla,že mě bude tenhle idiot zajímat..
,,Pravidlo číslo jedna,nezačínej si s upírem!" Blikalo mi v hlavě varovné světélko,je absurdní,že bych teď myslela na bloňďáka..Je pryč,stejně jako Angel..Navždycky.A taky plně doufám,že už nikdy neuvidím onoho "Peroxida" jen koutkem oka.. Vstala jsem z postele a oblékla se do pracovního,musela jsem do své práce - servírky.Samozřejmě,pod svým druhým jménem Anne.
Utéct od reality byl můj cíl,taky se mi daří,ikdyž né tak jak bych chtěla.Starostí mám nad hlavu..Jakmile jsem seběhla dolů ze schodiště svého pronajatého bytu a zamířila na ranní hlučnou ulici LA udělalo se mi divně,opět..Bloňďák,Angel,meč,portál,Spike... ,,Dost!" Zakřičela jsem na celou ulici,lidé se na mně otáčeli s nechápavými pohledy typu "Ta holka je magor!" A já se jim nedivila,tohle město...tihle lidé...myslejí si,že mají starosti,že mají šílenou práci.Že zažili něco hrozného.To určitě,nikdo z nich nemá ponětí jaké je to..žít v pekle,ne,můj život je peklo..
Špatné pocity mne obklopily.Znovu..Bloňďák,Angel,meč,portál..Spike... Otřásla jsem se.Nechtěla jsem to,tohle ne.
Konečně jsem uviděla mojí práci,vešla jsem dovnitř a začala obshluhovat stoly.Tak jako vždycky,můj teď tak nudný a smutný život..Nádherné..
Po práci..Los Angeles 9hod.26 minut večer
Procházela jsem se ulicemi,až jsem zabloudila do jedné z temnějších uliček..Procházela jsem jí,jako většinou,tudy to bylo do mého pronajatého bytu blízko..Až pak,uslyšela jsem za sebou kroky,prudce jsem se otočila,nikde nikdo,otočila jsem se zpátky a leknutím uskočila..On..
,,Ahoj kotě..Dlouho jsme se neviděli,co?" Usmál se,mým tělem projel ostrý,dosud pro mě neznámý pocit - tedy,nepociťovala jsem ten pocit..u něj!
,,O můj bože,co tady sakra děláš?!" Dělala jsem naštvanou,ve skutečnosti mi bylo jedno,že tu byl,aspoň nějaká známá tvář,ikdyž popelavě bílá a..bílá?
,,Přijel jsem se podívat,stejskalo se mi.." Zazubil se a ruce si dal do kapes dlouhého kabátu.Typické,pro něj..
,,Tak zase rychle odjeď,nemám na tebe náladu!" Hodila jsem na něj nepříčetný výraz,jeho to očividně nerozhodilo.
,,Tak..Anne..Oh,Anne..Buď hodná holka,jo?" Usmál se a šel ke mně,chytil cedulku na mých pracovních šatech a pohazoval si jí v ruce.
,,Drž hubu!" Jednu jsem mu vrazila,Spike,Spike,Spike.Idiot jeden,byl tak drzý!
,,Hele,přemožitelko!" Ránu mi vrátil,nechápala jsem ho,co tu dělá,co chce..
,, Dej mi pokoj,Spiku!"
,,Tak ty jsi mi přišla na jméno.Roztomilý.Alespoň nějakej pokrok.." Šel ke mně,dýchnul mi studený vzduch na krk,zachvěla jsem se.
,,Dej mi pokoj!" Zopakovala jsem,akorát teď trochu klidnějším,přesto naléhavým hlasem,musel cítit,jak mi buší srdce.Hm,určitě je to jen z toho,že mi sleduje tepnu na krku..Z čeho jiného?
,,Bojíš se mně?" Přejel mi po ruce,projel mnou pocit zimy,jeho ledová ruka...
,,Tebe? Nikdy,ty ubožáku!" Konečně jsem se odhodlala a odhodila ho od sebe,věděla jsem,že kdyby to zopakoval,šel ke mně zase a byť nehtem se mě dotknul..Že bych ho nejspíš nechala,ať mě zakousne.Co to se mnou je?..Ne,on to právě dělá...Jde ke mně!


Než ke mě stačil přijít,proběhl mi před očima opět ten sen,ta podivná
vidina..Bloňďák,meč,Angel,portál..znovu Spike..
Před očima jsem měla rázem temno,svezla jsem se na mokrou,špinavou zem a omdlela...Před upírem!

_________________________________________
To be contuined...
No,příští díl je víc zajímavější xD
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 6. dubna 2011 v 13:11 | Reagovat

Drsné! :D Jsem zvědavá na další díl, takhle jsem to nečekal.. :D Dokonalost! ♥

2 Karamelka Karamelka | Web | 6. dubna 2011 v 17:24 | Reagovat

wau! je to moc hezky napsané a čte se to skvěle! už se těším na další díl .))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.