1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

14.díl - Její konec

4. dubna 2011 v 13:20 | © _IYBuffy_ |  Povídka;Before The End
Trvalo to poněkud déle,ale tak člověk nestíhá :D
,,Ty jsi se snad zbláznil Spiku..A to doslova!" Začal Giles a nevěřícně kroutil hlavou.Co to tu povídá?Buffy je upírka,Willow spolupracuje s tou zlou nánou a on chce aby TA Buffy zabila nějakého člověka?
,,Ne,..Jasně,zní to blbě..A sám nevěřim tomu,co říkám.Ale přemýšlejte,když Buffy JAKO zabije nějakého člověka,tak která černovlasá číča přikluše a bude ji chtít na svou stranu? Nebude riziko,že Buffy zabije..A my mezitím můžeme vymyslet,jak z Buffy udělat znovu člověka..Ovšem bez Zrzky to půjde těžko..." Pokrčil rameny.
,,Ty chceš,aby Buffy zabila člověka,kvůli Leeře? A jak tohle všechno chceš asi udělat,to s tím vymyšlením plánu ?" Pokývala hlavou Dawn.
,,Bože,vy jste všichni tak..nechápaví..Nemusí člověka zabít úplně,stačí jen zranit,pak ho budeme moct vzít do nemocnice..Mezitím,co bude Buffy s Leerou uděláme kouzlo,určitě je tu pár dalších čarodějek,které nám můžou pomoct,ne?Až provedeme kouzlo,Buffy už bude u Leery v úkrytu,takže bude moct jednat,najít Kennedy a přivést zpět Willow.Pak bude snazší jí porazit,nebude mít svůj hlavní triumf - Willow.."
,,Oh,Bloňďák má najednou nápady.." Dal oči v sloup Alex.
,,Narozdíl od Tebe,tys nikdy žádný neměl,že mám pravdu?"
,, Přestaňte,opět se hádáte.Ale tohle je vážná situace.Spikův nápad je sice dosti - zvláštní a..vlastně by byl za jiných okolností nepřípustný.Ale teď je to náš jediný plán.." Konstatoval Giles a přetřel si brýle koncem svého šedého tenkého svetru.
,,Takže..Až se Buffy probere..Tak jí nezastavujte..Okamžitě jak vyběhne z domu,zamíří na lov,musíme jí sledovat.." Ušklíbl se Spike a podíval se na nevinně vypadající Buffy,která byla zatím v bezvědomí.
,,A kdo tě pasoval na šéfa?" Pobouřeně vstal z křesla Xander,Spike ho vytáčel víc a víc,to si myslí,že jeho plán je nějaký úžasný?Byl to nebezpečný a absurdní plán.No podle něj prostě celý Spike.
,,Máš snad lepší plány Harrisi?!"
,,Vlastně..Jakýkoliv plán by byl lepší než ten tvůj.Ale jak myslíte." Zakroutil hlavou Xander a chystal se vyjít nahoru,Giles ho chytil za paži.
,,Xandere,jdeš s ním.Ty Dawn najdi kdekoliv číslo,nebo adresu na nějakou čarodějku,jakkoliv jí najdi.Já ještě zkusím někomu zavolat,myslím že bych mohl to kouzlo i připravit..Spike a Xander nám dají vědět,až bude na místě..Buffy už se probírá.." Giles už byl celkem naštvaný..

Buffy se probrala a začala se dívat kolem,podle Spikovy teorie - správné se Buffy ihned zvedla,proskočila oknem ven a rozběhla se pryč.Spike reagoval a ihned se rozběhl za ní..
Podle všeho Buffy zamířila do hlučné uličky v centru města,tam si vyhlídla jakéhosi kluka,zatáhla ho do uličky a zakousla se mu do tepny na krku,plné horké krve.Spike s Xanderem v zádech byli opodál,podle Spikova očekávání se na místě objevila spokojená Leera,Buffy se od své kořisti odvrátila a zadívala se směrem k černovlasé vysoké ženě.
,,Výborně,Buffy.Žebyses konečně poučila?" Usmála se tmavovláska a chytila Buffy za ledovou paži.Xander se proplížil kolem nich a sebral polomrtvého kluka,gestem na Spika ukázal,že ho odvede do nemocnice,Spike přikývl,přiblížil se za zeď a pozoroval bloňďatou Buffy,která konverzovala s Leerou,očividně si ho ani jedna z nich nevšimla,čemuž se divil.Přesto byl spokojený se svým plánem,který se podle všeho začínal skvěle rozvíjet.

Leera s Buffy zmizela,Spike se rozběhl zpátky k domu,kde všichni plně pracovali na plánu.
,,Leera je s Buffy,tudíž už nemáme moc času.Máte vše potřebné?" Vůdcovsky se otázal Spike a opřel se o zeď.
,,Zavolala jsem pár čarodějkám,budou tu brzy.Vše je připravené." Odpověděla Dawn a sedla si na pohovku,Spike jí odpověděl pouhým kývnutím.
Ve dveřích se objevily dvě mladé ženy,v rukou měly různé přísady na kouzlo.Giles je odvedl do obýváku a řekl jim co a jak.Čarodějky očividně potěšené,že mohou pomoct rozložily kruh,dožadovaly se nějaké Buffyiny osobní věci.Spike jim podal její tričko,co měla nedávno na sobě.Dívky je hodily doprostřed kruhu a začaly odříkávat kouzlo.Z kruhu se vznesl oblak dýmu,tvořil obrazce ve vzduchu,poté spadl dým na zem a zůstal místo něj jen třpytivý prášek,který se usadil na Buffyinu modrém tričku.Čarodějky vstaly od své práce a stouply si před mapu na stolku,ukázaly na místo,potom otevřely portál.Spike se nerozmýšlel,skočil dovnitř,teď přesně věděl,co má dělat.

Bloňďák se rozhlédl po místě,do kterého se dostal.Vypadalo to tam,jako v nějaké jeskyni,na zdech plápolaly pochodně a na zemi byl bělounký hladký písek,po kterém se jen těžko chodilo.Spike zamířil dál,stanul před velkými dveřmi,odkud slyšel rozhovor..
,,Tak Buffy,mám pro tebe práci.Pomůžeš mi zničit tenhle svět,spolu s Willow.A já tě pak nezabiju.." Navrhovala jí horlivě Leera,ale to netušila,že Buffy už je zase člověk.
,,Hmm,pěkné..Až na to,že já nemám zájem.." Usmála se uštěpačně Buffy a překvapenou Leeru kopla do hlavy,rozmáchla se a než stihla tmavovláska zareagovat,Buffy vzala ze zdi pochodeň a hodila ji jí k nohám.Nečekala,že by to bylo tak snadné.Po Leeře zbyl jen prach.Buffy se vítězoslavně usmála,vykopla dveře,zůstala civět na Spika,který tam stál.
,,Ahoj lásko.." Usmál se a stiskl svou přemožitelku v náručí.
,,Měli by jsme najít Willow..A Kennedy.." Začala Buffy,chytila Spika za ruku a rozešla se s ním uličkou dál.Hned uviděla ležící vysílenou,teď už zrzavou Willow na zemi.Očividně byla vyřízená,slabá a v bezvědomí.
,,Spiku vezmi jí odsud pryč..Musím najít Kennedy.."
,,Nenechám tě tu.."
,,Potřebuje ošetřit,vem jí pryč.Prosím.."
,,Dobře.." Povzdychl si,vzal Zrzku do náručí a během minuty zmizel zarohem.Buffy se vydala najít Kennedy.Našla akorát šachtu někam dolů,nemohla nic dělat,vzala jednu z pochodní a pomalu slézala dolů.Ucítila pohyb,otočila se,ale nic,tma jako předtím.Slyšela jen nepříjemné šustění a škrábání do stěn,raději šla dál,ale něco jí srazilo k zemi.Byl to jakýsi odporný démon,snažila se ho od sebe odtrhnout,ale moc jí to nešlo.Když se jí to konečně podařilo,démon jí vrazil cosi do břicha.Bolestí vykřikla,démona od sebe konečně odkopla,pak spadla na kolena.

Zalapala po dechu,musela tu být už delší dobu,pochodeň uhasla,cítila kolem sebe jen to nepříjemné šustění.Rozhlédla se kolem sebe,viděla jen krvácející ránu a zaschlou krev na písčité zemi.Pokusila se zvednout,ale něco jí přibrzdilo,bouchla se do hlavy a strop,který byl jaksi jiný,než v šachtě,kterou předtím procházela,zdálo se jí,že se objevila někde jinde.Musel ji tam ten démon odnést,ale proč by to dělal? Mohl ji zabít,cokoliv,ale ne ji takhle podivně hlídat.Po kolenech se bolestně doplazila ke zdi a opřela se o ní,bolest celého těla jí projížděla jako ostří nože.Netušila co bude dělat,Spike už jí určitě šel hledat,ale nemůže jí najít,sama neví,kde je..A moc pěkné místo to tedy určitě není.Ohlédla se,zpanikařila,když vedle sebe uviděla lidskou kostru,vytřeštěně se posunula dál,ale tam to nebylo o moc lepší.Všude kolem se válely lidské kosti,lebky,kusy oblečení.Možná si jí schovává na pozdější svačinku,kdo ví.Musí se tam odsud dostat,rychle!

Doplazila se na druhou stranu a ohmatávala stěny,jakoby byla zavřená v kruhu,nemohla utéct.Bylo to podivné,nějak se tam dostat musela.Musí tu být úniková chodba,dveře,cokoliv.
,,ŠŠššš!" Ozvalo se z druhého rohu,Buffy sebou trhla a zmateně se snažila v té tmě zaostřit na onu věc,co tak lidský zvuk udělala.
,,Ššššš!" Znovu,Buffy se doplazila tam,odkud zvuk vycházel.Konečně uviděla to co chtěla. Kennedy,byla v tom nejtmavším rohu.
,,Kenn!"
,,Šššš!!" Znovu jí skočila do řeči.Buffy jen nechápavě pokývala hlavou. ,,Proč Ššš?"
,,Uslyší tě,nechápeš? Budeš mrtvá dřív než řekneš slovo!"

-pokr. příště -


Sorry že je to tak dlouhéé :D:D:DAle stejně si to nikdo nepřečte :DD
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 4. dubna 2011 v 15:15 | Reagovat

Co je to zase za zmetka ten démon? :D Bude něco slizkýho, hnusnýho a páchnoucího, ne? :D
(Šššš! :D )

2 Kajuš Kajuš | Web | 4. dubna 2011 v 17:56 | Reagovat

Fuj, nechtěla bych bejt někde, kde jsou kolem lidský kosti... Doufám, že se z toho s Kennedy dostanou. A že si to nikdo nepřečte? Pche! :D

3 Kajuš Kajuš | Web | 5. dubna 2011 v 18:10 | Reagovat

Máš nádherný design!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.