1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Alyssa Milano - Životopis

3. března 2011 v 12:26 | © _IYBuffy_ |  Alyssa Milano

Rozhodla jsem se sem dát Rubriku - "Alyssa Milano" Jelikož je jako herečka úžasná a ráda bych sem přidávala i něco o ní ;-)


Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka
Věk: 38
Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Střelec
Výška: 157 cmAlysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsouTom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby pošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení.

Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmiv těchto zemích považována více za zpěvačku, nežli herečku.

Jedna z prvních opravdových rolí jako dcera Arnolda Schwarzeneggara ve filmu "Commando" (1985) O několik let později se objevila v další významné roli v dobrodružném filmu"Double Dragon" (1993). Následně se objevila v několika rolích svůdnice v erotických thrillerech "Embrace of the Vampire"(1994) , "Poison Ivy "(1996) a filmu, který nejvíce přitahoval pozornost "Fear"(1996), ve kterém si zahrála po boku Marka Wahlberger
a Reese Witherspoon.

V roce 1995 se Alyssa objevila v epizodě "The Outer Limits", kde hrála mladou ženu, která přijde do kontaktu s mimozemskou formou života, která z ní udělá sexuálního štvance. Tato epizoda byla natočena ve dvou verzích, jedna pro kabelovou televizi, kde je nahá, druhá pro normální TV bez nahoty. Tato epizoda měla největší sledovanost z celé série.

V komediálním dramatu "Glory Daze"(1996) se zase objevila po boku Bena Afflecka, poté opět následoval thriller " Below Utopia"(1997) s Ice-T kouzelně neobvyklé komedii "Hugo Pool"(1997) s Malcolmem McDowellem, Seanem Pennem a Patrickem Dempsey.

V 1997 Alyssa hrála v Disney filmu "Gold Rush" a poté se na plný úvazek vrátila k televizním seriálům. V "Melrose Place"hraje Jennifer Mancini, mladší sestru Michael Mancini. Byla v seriálu 2 sezóny a poté přešla do jiného seriálu producenta Aaron Spelling "Charmed"(1998). Alyssa spolu s Shannen Doherty a Holly Marie Combs hrají tři sestry, užívající jejich sílu ke konání dobra. Tento seriál je již ve třetí sezoně a stále se na kanálu WB drží ve špičce sledovanosti.

Alyssa Jayne Milano je rozvedená, jejím exmanželem je zpěvák Cinjun Tate. Má ráda hokej, hraje na flétnu a na piano. Permanentně se drží v TOPstovce nejvíce sexy žen světa.

15.8.2009 se vdala za doktora Davida Bugliariho.

 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 3. března 2011 v 12:48 | Reagovat

Alyssu miluju jako Phoebe, v Čarodějkách je naprosto úžasná! :)

2 Kajuš Kajuš | 3. března 2011 v 19:12 | Reagovat

Mam ji moc ráda :)

3 Jenn FreeToLove Jenn FreeToLove | Web | 4. března 2011 v 20:18 | Reagovat

Je to ůžasná herečka :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.