1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

13.díl - Upírka

7. března 2011 v 15:04 | © _IYBuffy_ |  Povídka;Before The End
13.díl - Upírka (Vampire girl)
Probudilo Buffy až pálení na ruce,okamžitě otevřela oči,viděla,že je v oné uličce,promočená,nechápala,proč jí ruka pálí,raději rychle zaběhla do stínu,Spike vyšel z poza rohu.


,,Em? Odkdy ti vadí sluneční světlo lásko?" Ušklíbl se,očividně v noci pršelo,proto měli oba promočené šaty.
,,Já nevím..!" Začala panikačit,Spike se jen ušklíbl a šel k ní a objal jí.
,,Zkus jít na světlo,uvidíme,co to je." Pokynul jí,Buffy šla opatrně zpátky na slunce,začala se přímo škvařit,zaběhla zpátky k němu.,,Buffy..Tvůj..obličej.."
,,Co?!" Záhla si na obličej,byl vráščitý,proměněný..Na upírskou podobu..Pak si sáhla na krk,ohmatala si ho,ale nikde žádné dvě dirky od kousnutí.Za prvé,Spike by to neudělal,za druhé,mohl to být jiný upír,ale za třetí,kdyby jí někdo kousl,cítila by to a navíc,neměla žádné díry na krku po kousnutí.
,,Bože můj,ale..Jak?!" I Spike začínal panikařit,jak to bylo možné?Najednou mu to docvaklo. ,,A co,že za to může náš malý problém jménem - Leera?"
,,Leera..Jasně..To,bude ona..Ale,já nemám chuť na krev.." Ušklíbla se.
,,To přijde.." Povzdychl si,sebral ze země svůj kabát a přehodil ho přes ní. ,,Na,běž do domu.."
,,Ale..Co ty?"
,,Něco už vymyslím.."
,,Ne,půjdeš se mnou.." Stála si na svém,kabát mu vrátila,vzala jakousi deku,co tam ležela a přehodila si jí přes sebe,i s ním doběhla do domu.

,,Krucinál!" Doskočila do domu právě včas,Spike hned vedle ní.
,,Buffy..Co se..Co se stalo?" Nechápavě se na ní podíval Giles,ostatní se přidali,až jejich překvapené pohledy dopadly na Spika.
,,Noco? Já nic!" Dal oči v sloup a sedl si na gauč,oblečení už měl celkem suché.
,,Máme problém.Dost velký.." Začala Buffy,aniž by si to uvědomila,začínala se dívat na Xanderův krk se zálibou v očích.
,,Bože můj..Díváš se mi na krk!" Vykřikl Alex a vyskočil z křesla. ,,On tě proměnil..Ty hajzle!" Xander nasupeně skočil ke Spikovi a jednu mu ubalil,ale Spike se nenechal a ránu mu vrátil,Alexe tím poslal k zemi.
,,Dost! Spike za to nemůže.Nekousl mě..Nikdo mě nekousl..To Leera,nějaké kouzlo,nebo tak.." Buffy si stoupla před Alexe,ale nedívala se na něj,na nikoho,jinak by byla její touha po krvi ještě větší.
,,Tak Leera říkáš?No,je to dost pravděpodobné.Snaží se nás vyprovokovat do nějaké pasti." Řekl Giles a přetřel si brýle částí svého trička.Buffy začínala být nervózní,obličej si proměnila a skočila po Alexovi,nešlo to..nemohla to vydržet,ikdyby sebevíc chtěla..A ona nechtěla..
,,Buffy!" Ikdyž by Spikovi nevadilo,kdyby se 'Harrisovi' něco stalo,ale tentokrát musel zasáhnout pro Buffyino dobro..Později by toho litovala,moc.
Skočil a odtrhl jí od Alexe,chytil jí za paže a posadil na gauč,Buffy na něj jen zavrčela a dál pozorovala Alexův krk.
,,Dawn,přines krev...Tu prasečí,samozřejmě.Třeba jí to na chvíli uklidní.." Zauvažoval Giles a starostlivě si Buffy prohlížel.
Dawn jen přikývla a rozběhla se do kuchyně,z ledničky vytáhla Spikovu krev,ohřála jí a vrátila se zpátky,podala ji Spikovi,ten jí jen dal Buffy napít.Ta první doušek okamžitě vyplivla.
,,Nechutná ti,co?Ale budeš muset!" Spike se na ní prosebně podíval,ale Buffy ho nevnímala,chtěla se mu vytrhnout. ,,Lásko,promiň mi to..Tohle si neodpustím..Ale..Je to kvůli tobě!" Silně ji praštil,tím poslal do bezvědomí.
,,Tak,musíme vymyslet,jak ji z toho dostat..Do večera,nejlépe.Začne chtít krev ještě víc..A to už jí neudržíme..Musíme zvrátit Leerino kouzlo,ale bez Willow.."
,,Půjdu to z tý blbý děvky vymlátit..." Spike vzteky bouchl do zdi,pak vzal bezvládnou Buffy do náručí a položil na prázdný gauč,co stál u malé knihovničky.
,,Víš sám,že je to nemožné!Zabila by tě,jedinou ranou by z tebe byl prach,Spiku.."
,,Což by nevadilo.."Prohodil Alex a nedůvěřivě se díval na Buffy,přesto že byla stále v bezvědomí.
,,Hele,Harrisi!Kdybych od tebe Buffy neodtrhl,už tě vysála jak Saharu!Tak buď sticha!" Zavrčel Spike a sedl si k Buffy,hladil jí po vlasech..Tohle ho bavilo,ikdyž byla teď jiná,než jakou miloval.Miloval ji,ikdyby ho zabila,ikdyby vyvraždila celý svět,byla by to jeho Buffy.Stále..
,,Nojo!" Dal oči v sloup Alex.
,,Můžete být sticha,oba dva?! Musíme vymyslet ten plán,jinak ztratíme i Buffy,znovu..Už jsme byli ztracení,kdyby se nějakou náhodou nestala zase živou..Ale teď,jí můžeme ztratit znovu.Už to nebude naše Buffy a pak bys ji musel zabít,Spiku,víš to,ne?!" Giles začínal být naštvaný.
,,Dobře...Něco mě napadlo..Vím,že to bude hazard..Dost velké riziko.Ale je to jediné,co by mohlo pomoct.."
,,Co máš na mysli?" Prohodil Giles a podíval se na Spika.
,,Ehm..Musíme,Buffy nechat zabít člověka.."
,,Cože?!" Vykřikli ostatní jednohlasně...

Pokračování příště
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 7. března 2011 v 16:58 | Reagovat

Co to má Spike zase za nápady? :D Jsem zvědavá na pokračování, jestli to Buffy dovolí... ;)

2 Kajuš Kajuš | Web | 7. března 2011 v 17:57 | Reagovat

Jsem taky zvědavá :)

3 spike-buffy spike-buffy | Web | 7. března 2011 v 18:23 | Reagovat

Jo jo, už se těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.