1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

12.díl - Nikdy

6. března 2011 v 12:26 | © _IYBuffy_ |  Povídka;Before The End
Nová úvodovka ;-)

12.díl - Nikdy {Never}
Přišel den Buffyiného pohřbu,všichni byli z Buffyiné smrti zničení,Spike se někam vypařil,ostatní předpokládali,že se někde opíjí v barech.Nikdo teď nemyslel na Leeru,nebo Willow s Kennedy.Bez Buffy,to nemohli zvládnout.Věděli,že všichni zemřou..Dawn nebyla schopná,udržet se na nohou.Svezla se do mokré trávy na hřbitově a ruce si dala do dlaní.Alex se jen marně snažil uklidnit jí,ale Dawn už to nevydržela a rozběhla se pryč,nemohla se dívat na to,jak Buffy znovu pohltí zem.
Ostatní jen smutně sledovali,jak rakev klesá pod zem.Pak se rozešli pryč,do domu,zkoušet vymyslet plán,jak to přežít bez Buffy..A teď i bez Spika.

,,Ech ech.." Buffy se probrala v úzké rakvi,obklopená bílou sametovou látkou,co byla na stěnách.Je to snad noční můra,nebo je opravdu zase pod zemí? Jak jí to mohli udělat! Zakašlala a opřela se o hořejší část rakve,zabrala,prorazila pěstí hořejší část,dovnitř se vysypalo trochu hlíny.Malou škvírou se vyšlhala nahoru,konečně mohla dýchat.Vyděsil jí náhrobek s jejím jménem.To se vrátila do minulosti? Ne,měla na sobě jiné věci a byla samozřejmě v LA.
Oklepala se a rozběhla do domu,ihned jak tam vrazila,všichni se na ní vyděšeně dívali.

,,Bože!" Vytřeštěně vyskočila Dawn z pohovky a utřela si slzy.Nato i Alex s Gilesem. ,,Jak..Co..!" Pokračovala Dawn.Giles jen svraštil obočí a nechápavě se na Buffy díval.
,,Ehm..Můžete mi říct..Proč jsem kruci byla zase pod zemí?!" Hodila na ně nechápavý výraz Buffy.
,,Buffy,panebože..Tys..Prostě..Žiješ!" Dawn nadšeně skočila k Buffy a objala jí,přidali se i ostatní.
,,Kde..Je Spike?" Začala po chvíli.
,,Buffy,myslím..že by ses nejdřív měla..nějak...převléct.Vypadáš.."
,,Jako kdybych prorazila rakev a vylezla ven,co?" Ušklíbla se Buffy a vyběhla nahoru,po chvíli se vrátila upraveněji a ihned zamířila ke dveřím.
,,Buffy..Pořád bys ale..." Buffy Dawn skočila do řeči. ,,Ne! Musím ho najít,víte kde je,nebo ne?"
,,Myslím,že o pár bloků dál v jednom baru..Najdeš to snadno,je to jediný bar v té čtvrti." Prohodil Giles,věděl,že Buffy nikdy neposlechne.
,,Dobře..Pak přijdu.." Buffy popadla bundu a vyběhla ven,zamířila do baru,jak jí řekl Giles.Samozřejmě,hned jak tam dorazila uviděla zničeného Spika u baru,měl u sebe nejméně dvě flašky Whisky a do skleničky si naléval pořád další a další.
,,Spiku!" Křikla na něj a přiběhla k baru.Spike se na ní s bolestí v očích podíval.Buffy byla mrtvá.Jak by tam mohla být?Nejspíš další z jeho halucinací.Byl přece dočista namol..
,,Spiku.." Znovu řekla jeho jméno Buffy a zamávala mu rukou před očima,pak se letmo dotkla jeho ramene.Spikem jakoby projel šíp,najednou věděl moc dobře,že je to Buffy,musela být.Jí by poznal,její vůni,její dotek..její horkou ruku.Nemohla by to být halucinace,už ne.
,,Buffy,panebože..Jsi..." Vytřeštěně ji pozoroval,pak ji jen pevně objal,nemínil jí pustit,už nikdy..Nesměl už udělat takovou chybu.Nechat jí zemřít,byla snad ta nejhorší věc..No,z těch nejhorších věcí,co udělal - byla tahle,dost vážná.
,,Živá.Jsem.."Usmála se,dlouze ho políbila,pak znovu a znovu.
,,Lásko.." Chytil jí do náručí.Doufal,že to není jen sen.Ale něco mu říkalo,že tohle je realita..Krásná realita.
,,Už nikdy.. Nikdy mě neopouštěj!" Dodal a vášnivě jí políbil.
,,Slibuju..Už nikdy.." Polibek mu vrátila.On jí pak v náručí vynesl do noci,která pohltila celé město.
Buffy se mu v jedné temné uličce vytrhla a přirazila ho ke zdi,začala ho vášnivě líbat,on jí každý polibek vracel naplno..
Prožila s ním úžasnou noc...Znovu a s ním,ale tentokrát,to prostě cítila jinak..Tak,jako nikdy..
 


Komentáře

1 Kajuš Kajuš | Web | 6. března 2011 v 12:40 | Reagovat

Bože to je úžasný! Krásně píšeš :)

2 Jenn FreeToLove Jenn FreeToLove | Web | 6. března 2011 v 19:30 | Reagovat

Mě se povídka líbí a hrozně... nevím proč by měla být nudná je hrozně napínavá! Těším se další díly :)

3 Spiffy Spiffy | Web | 7. března 2011 v 11:02 | Reagovat

OMG(S)! Je boží, úžasná! A ta úvodovka jakbysmet... ;) Jen by mě zajímalo, jakto, že se Buffy zase vrátila... Ale je to úžasný! :)

4 spike-buffy spike-buffy | Web | 7. března 2011 v 18:11 | Reagovat

MOc hezká povídka :-) těším se na další díl. A ta nová úvodovka je krásná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.