1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Galerie a tak..

11. ledna 2011 v 17:29 | _IYBuffy_ |  News..
buffy-spike.blog.cz
Ahojky!
Chci jen říct,že články,co tu mám přes týden jsou ve většině případech přednastavené. Protože mi škola již nějaký ten pátek dává zabrat,Matika,Fyzika..Píšeme také test z Zeměpisu, totálně se mi nepovedl ten z Přírodopisu (3- :() Tak si ho musím nějak opravit,jelikož z takových předmětů bych měla mít dobré známky. Z matematiky ani nemluvě,to je pro mě španělská vesnice,doslova.Mám taky pocit,že čím více se učím,tím horší známky mám,protože jak vidím,učení mi nijak nepomáhá :'(
No nic, k věci..:-) Galerii mám tak nějak sprovoznělou, pouze větší část avatarů,ještě mi jich zbylo nezazařeně asi kolem 2o nebo tak nějak,přidám potom. Dále Wally,blendy,stále prázdné,png jen málo..Wallů mám nesčetně,takže ty staré tam přidávat nebudu (Kdybych je měla v Pc,tak ano,ale smazali mi složku,tudíž ne..) Ale nové již přibydou jak v článcích,tak v galerii ;-)
Pokud chcete tak se jukněte · · · · ·   zde   · · · · ·  Později dám do menu,jelikož jsem si jednou omylem smazala polovinu menu a už to nešlo zpátky,tak jej trošku poupravím..:-)) A taky se vrhnu na nějaký ty avatary a png,wally.... (jestli se to za to dá vůbec považovat,ty mé výtvory.. :D:D)

A dost keců :-) Mějte se :)

P.S Kdo se nezapsal,pořád ještě je trošku času ZÁPIS AFFS!!!! je nad stránkou,pokud máte omluvu nebo pozastaveno,vph ;))
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 11. ledna 2011 v 20:45 | Reagovat

Drsný, ona má galerii... :D:D
No mně škola dává taky zabrat no... v matice plavu, o fyzice ani nemluvím... chemie propadák :D No a ostatní předměty jsou tomu dost podobný.. :D Mně minulej (ani tenhle) rok matiky nešla taky... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.