1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Listopad 2010

Další wall se SMG

29. listopadu 2010 v 20:22 | _IYBuffy_ |  Wally


Jsem s tou Sarah hrozná no :D Ale když ona má tolik fotek který mě lákaj dělat wally :DWallík s SMG

29. listopadu 2010 v 15:41 | _IYBuffy_ |  Wally

Konečně se mi povedlo,něco co se mi aspoň na 80% líbí :D


Wall s Sarah..

28. listopadu 2010 v 15:31 | _IYBuffy_ |  Wally
Nic zvláštního na něj není,ale jde to :)

Hrozně mi to chybí..

28. listopadu 2010 v 15:14 | _IYBuffy_ |  News..
Spuffy 02
Ahojky,
Dneska na mě nějak padlo to,jak moc mi chybí Btvs v TV :(
Na internetu to nemá takové kouzlo,..
Chybí mi ty výtlemy,chybí mi ty hlášky,ta napínavost,i to,jak jsem řvala u některých dílů,jak jsem byla dojatá.Prostě celkově mi to hrozně chybí..
Kdyby to aspoň začali dávat jinde,nebo tak,ale prostě ne :((
Snažím se nějak si to vynahrazovat,ikdyž leckdy je to blbý..Hlavně že do Spika jsem blázen pořád stejnej :)*<3
Nebudu to rozebírat radši :D

Páá

Michelle/Dawn 0.1 Photoshoots

26. listopadu 2010 v 20:22 | _IYBuffy_ |  Michelle • Photoshooty

Tady jí to moc sluší,tyhle fotky jsou prostě úžasné :)

Wall s Michelle/Dawn 0.3

26. listopadu 2010 v 13:33 | _IYBuffy_ |  Wally
Tak jsem opět tu a dávám sem můj 3. wall s Michelle,Dawn..
Je takový jednoduchý,ale ty fotky jsou prostě krásné,tak proč je nevyužít :)Wall 0.2 s Michelle

26. listopadu 2010 v 12:02 | _IYBuffy_ |  Wally
Opět jsem něco dělala s Michelle,abych si dala chvilku pauzu od Sarah a Jamese  (Od něj si nejde dát pauzu :D*) Tak,upřímně,jde to,ale je to takové..plitké :D

410 Hush (Ticho)

26. listopadu 2010 v 8:23 | _IYBuffy_
Hush
  Profesorka Walshová přednáší o nonverbální komunikaci a zkušenostech a myšlenkách, které nejdou vyjádřit slovy. Vyzve Buffy, aby si lehla na katedru, a Rileyho, aby se ujal demonstrace. Riley přijde k Buffy, řekne jí, že ji políbí a zajde Slunce. Pak ji políbí, setmí se a studenti i profesorka zmizí. Z dálky zní hlas malé holčičky, Buffy jde za ním, najde holčičku, která v rukou drží krabičku a říká říkanku:

Can't even shout, can't even cry
The Gentlemen are coming by
Looking in windows, knocking on doors
They need to take seven and they might take yours
Can't call to mom, can't say a word
You're gonna die screaming but you won't be heard.


   Riley přistoupí zezadu k Buffy, položí jí ruku na rameno, ona se otočí, uvidí zubící se příšeru... a probudí se na přednášce, která zrovna končí. Willow musí odběhnout, a tak se Buffy chvilku vybavuje s Rileym, který musí jít opravovat písemné práce.
   Buffy volá Gilesovi a nadiktuje mu říkánku. Giles se ptá Spika, jestli slyšel někdy o skupině zvané Gentlemani, ale ten nic neví. Dovnitř přijdou Xander a Anya a hádají se (Anya Xanderovi vyčítá, že mu záleží jen na spoustě orgasmů). Giles jim řekne, že potřebuje, aby Xander vzal Spika na pár dní k sobě, protože mu má přijet přítelkyně (Anya chce vědět, jestli je to orgasmová přítelkyně).
   Willow se účastní setkání skupiny Wicca. Její členky ale jen plkají. Willow navrhne, že by mohly zkusit i nějaké to kouzlo, ale ostatní se jí jen vysmějí. Jen blondýnka Tara vypadá, že s Willow souhlasí, ale když se na ni soustředí pozornost ostatních, tak nesměle zmlkne.
   Willow a Buffy se potkají na cestě do pokoje. Willow si stěžuje, že ve skupině Wicca se jen povídá a žádné kouzlení. Buffy si stěžuje, že si s Rileym taky pořád jen povídají a že pokaždé mu musí lhát ohledně svého přemožitelství, a že by ráda jednou vyšla s pravdou ven.
   V prostorách Iniciativy říká Riley Forrestovi to samé, co Buffy Willow, že by rád vyšel s pravdou ven.
   Xander na noc přiváže Spika ke křeslu, i když ten říká, že by ho nekousl ani náhodou. Spike na oplátku imituje Anyu.
   Olívie přijede zrovna ve chvíli, kdy Giles pracuje. Mluví asi deset vteřin, Olívie řekne, že to už stačilo, a začnou se líbat.
   Ve věži s hodinami otevřou vyzáblé prsty krabičku, která se vyskytovala v Buffyině snu. Z úst všech lidí v Sunnydale vychází něco na způsob cáru mlhy a míří do věže a do krabičky. Nakonec krabičku zaklapne příšera, kterou Buffy viděla ve snu.
   Ráno Buffy a Willow zjistí, že se neslyší. Willow si myslí, že je hluchá, ale Buffy neslyší ani ji. Buffy vyhlédne na chodbu a vidí studenty, kteří se snaží mluvit a křičet, ale nevychází z nich ani hláska.
   Xander se taky probudí bez hlasu a viní z toho Spika. Vezme telefon a volá Buffy, ale samozřejmě je to k ničemu.
   Riley a Forrest jedou výtahem do prostor Iniciativy, a protože nemohou použít hlasovou identifikaci, mají trošku problémy, ale nakonec se dostanou kam mají.
   Buffy a Willow jdou centrem Sunnydale a sledují zmatek kolem sebe. Po deseti dolarech za kus si koupí psací tabulky.
   Přijdou k Gilesovi, ale ten ještě nic neví. Xander zapne televizi a ve zprávách zazní, že Sunnydale je v karanténě, dokud nebude celoměstská epidemie vyléčena. Buffy navrhne, že by měla v noci hlídkovat.
   Walshová pošle své lidi do ulic v civilu, protože vojenská přítomnost by jen zhoršila situaci.
   V noci se Riley a Buffy potkají ve městě. Ujistí se, že jsou v pořádku, vášnivě se políbí a každý z nich odchází opačným směrem.
   V domě s věží s hodinami se otevírají dveře a ven vychází - tedy vyplouvají, protože se nohami nedotýkají země. Rozdělují se do dvojic a s každou z nich jde páreček poskakujících šílenců ve svěracích kazajkách.
   Olívie nemůže spát, a tak jde dolů a dívá se z okna. Kolem něj propluje Gentleman a Olívii celkem vyděsí.
   Jeden páreček Gentlemanů jde do obytného domu. Jiný zavítá na univerzitní koleje, vyberou si pokoj, zaklepou, jeho obyvatele šílenci přidrží na posteli, Gentlemani vytáhnou skalpel a... střih.
   Později se Gentlemani sejdou ve věži. Mají tam sedm sklenic, z nichž jsou čtyři prázdné a ve třech jsou srdce.
   Ráno Buffy prohlédne pokoj na kolejích, do kterého v noci zavítali Gentlemani.
   Olívie nakreslí dost zdařilý portrét Gentlemana. Giles čte noviny a vidí články o brutálních vraždách. Podívá se na Olíviinu kresbu, dostane nápad, a jde vytáhnout knihu pohádek.
   V učebně na univerzitě pořádá gang poradu. Slovo si bere Giles a pomocí slajdů sdělí ostatním, že Gentlemani jsou pohádkové bytosti, že je žádná zbraň nemůže zabít, že potřebují sebrat sedm srdcí, a že je může zabít jen skutečný, ne reprodukovaný, lidský hlas. Buffy chce vědět, jak získá svůj hlas zpět, ale Giles nemá tušení. Buffy má hlídkovat a ostatní budou dělat výzkum.
   Riley, který hlídá v ulicích ve vojenském, zahlédne pohyb ve věži s hodinami. A vydá se to prozkoumat.
   Tara jde za Willow s knihou obsahující kouzla týkající se mluvení a ticha. Po cestě narazí na Gentelmany, upustí knihu a začne utíkat.
   Tara míří do kolejí k pokoji Willow a buší na všechny dveře. Willow jde zjistit, co se děje, otevře dveře, vyjde na chodbu a vrazí do ní Tara. Spadnou na zem, objeví se Gentlemani, dívky je zahlédnou a začnou utíkat párově.
   Buffy na hlídce zahlédne Gentlemany. Je napadena jedním šílencem a po chvíli mu zlomí vaz. Riley vejde do věže a je napaden šílenci. Když bojuje, vpadne najednou dovnitř Buffy a taky mlátí šílence. Po chvíli Buffy a Riley skončí v poloze, kdy na sebe míří svými zbraněmi. Teď ovšem není čas na vysvětlování (nemluvě o tom, že nemohou mluvit) a tak se dají znovu do mlácení. Riley je dost překvapen tím, co Buffy umí.
   Willow a Tara utíkají před Gentlemany. Zaběhnou do prádelny a zablokují dveře, ale pronásledovatelé se chtějí probořit dveřmi dovnitř. Willow se snaží pohnout automatem na prací prášek, ale nejde jí to. Snaží se jím pohnout svou myslí, ale taky to moc nejde - do chvíle, než ji Tara vezme za ruku, společně se zkoncentrují a automatem zablokují dveře.
   Riley a Buffy dále bojují. Dostanou se do patra, kde jsou Gentlemani. Tam Buffy uvidí krabičku a naznačí Rileymu, aby ji rozbil. Riley to ovšem pochopí tak, že má rozbít sklenici se srdcem, což taky udělá a vypadá spokojeně. Buffy se mu snaží znovu naznačit, co má udělat, a Riley to tentokrát pochopí a krabičku rozbije. Buffy se nadechne a vydá opravdu ukázkový horrorový křik. Gentlemani se přestanou usmívat a puknou jim hlavy.
   Další den vysvětluje Tara Willow, že ji hledala, protože na setkání skupiny Wicca na ni Willow udělala dojem.
   Olívie přiznává Gilesovi, že mu nikdy nevěřila ty řeči o příšerách a podobně. Gilese zajímá, jestli je to pro ni moc strašidelné, ale ona neví.
   Riley přijde do Buffyina pokoje. Pozdraví se s ní a sedne si proti Buffy na postel Willow. Řeknou si, že by si měli promluvit. Dívají se na sebe a neřeknou ani slovo.
,,
..
hush

Wall s Michelle

25. listopadu 2010 v 21:24 | _IYBuffy_ |  Wally

Tentokrát jsem dělala wall s Michelle (Dawn) úplně můj první s ní,ale jsem s ním spokojená,krom toho že je celkem,dost přeplácanej,zdá se mi,ale líbí se mi tak na 8o%