1.kolo bude,až budou všichni přihlášení doma ! Aby to bylo fér.;)

Včerejší díl ... 4.8

5. srpna 2010 v 10:31 | _IYBuffy_ |  Dávají
--Konečně profešln :-D
nikolpolis.blog.cz,text

Buffy už je celkem v pohodě a s veškerou vervou se vrátí do života. Hned se neúspěšně pokusí opravit trubku, ze které kape voda. Zničí tím celý vodní systém, a tak musí Alex zavolat svému příteli Titovi, který dá vše do pořádku. Díky jeho účtu Buffy zjistí, že už nemá žádné peníze. Anya přijde s nápadem, že by mohla za své přemožitelské služby vybírat peníze, ale to se Buffy nezdá správné. Když se Anya ocitne s Alexem o samotě, snaží se ho přesvědčit, aby ostatním oznámili své zasnoubení. Alex chce ale ještě počkat.

Buffy jde do banky a žádá o úvěr. Úředník, pan Savitsky, jí řekne, že jí úvěr dát nemůže, protože nevydělává žádné peníze. V tu chvíli vpadne do banky obrovský démon a začne odhazovat všechny lidi. Buffy s démonem bojuje, ale nakonec se démonovi podaří utéct. V Magic Boxu se Buffy svěří Willow, že jí žádný úvěr nedali a neví co má dělat. Démon mezitím zamíří do tajné skrýše, která patří klaunské trojce Andrewovi, Jonathanovi a Warrenovi. Démon jim začne vyhrožovat, protože mu za jeho služby slíbili přemožitelku. Trojka se z toho snaží vykroutit, a tak mu dají adresu, kde ji najde.

Do Sunnydale přiletí Giles a vynadá Willow, že ohrozila celý svět, když Buffy vzkřísila. Do domu vpadne démon M'Fashnik a Dawn s Gilesem s ním neúspěšně bojují. Na scéně se objeví Buffy a Spikem. Buffy si nechce zničit dům, a proto boj přenese do sklepa. Démon nechtěně přerazí trubku, kterou zrovna Tito nainstaloval. Buffy se rozzuří a démona utopí ve sklepě plném vody. Hrozný den ukončí až telefonát od starého přítele Angela, který se s ní chce setkat.
 


Komentáře

1 Spiffy Spiffy | Web | 5. srpna 2010 v 11:12 | Reagovat

No jo,to byl díl:Žádný...měděný...trubky nebudou! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.